"Північний потік-2"
"Північний потік-2" UA.News

Німеччина розробила законопроєкт, який захищає газогін "Північний потік-2" від жорстких правил ЄС – Bild

  Читайте по-русски
  Новий законопроєкт допоможе Німеччині захистити власні внески у будівництво трубопроводу на суму 2 мільярди євро

  Німеччина розробила проєкт закону, який захищає газогін "Північний потік-2" від жорстких правил ЄС. Про це повідомляє німецьке видання Bild.

  Згідно з директивою Євросоюзу, постачальник газу (у цьому випадку "Газпром") не може бути одночасно й власником газопроводу. Винятки Брюссель зробив лише для газогонів, які ввели в експлуатацію до 23 травня 2019 року.

  Німецька коаліція натомість подала до Бундестагу законопроєкт, який пов'язує терміни не із закінченням будівництва, а саме з періодом інвестицій. У такому випадку "Газпром" не підпадає під директиву Євросоюзу. Це допоможе Німеччині захистити власні внески у будівництво трубопроводу на суму 2 мільярди євро.

  Як повідомляв 5.UA, 13 червня 2019 року США заявили про розширення роботи над санкціями проти будівництва російського "Північного потоку-2". 

  Довідка. "Північний потік-2" – проєкт російського газопроводу, який будує компанія NordStream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є російський "Газпром". Партнерами виступають компанії Royal Dutch Shell, Wintershall, Unipe, OMV і Engie. Довжина газопроводу становитиме 1,2 тис. км, а загальна потужність із уже наявним "Північним потоком" – 55 млрд куб. м газу. "Північний потік-2" має пройти уздовж газопроводу "Північний потік" дном Балтійського моря до німецького міста Грайфсваль, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

  Попередній матеріал
  Розкритикований на Заході закон Зеленського про реформування суду набув чинності
  Наступний матеріал
  Росія активно збільшує військову присутність в Арктиці – деталі
  Loading...