"Північний потік-2"
"Північний потік-2" UA.News

Бундестаг провалив голосування за пом’якшення Газової директиви ЄС для "Північного потоку-2" – подробиці

  Читайте по-русски
  Раніше Україна закликала Бундестаг Німеччини не підтримувати поправки, які дадуть можливість газопроводу "Північний потік-2" обійти газову директиву Європейського Союзу

  Німецький законодавчий орган Бундестаг не зміг проголосувати за поправки, які б дозволили газопроводу "Північний потік-2" обійти газову директиву Європейського Союзу. Законодавцям не вистачило кворуму. Про таке повідомляє "Укрінформ"

  Для кворуму необхідно було 355 голосів, проте зібрати змогли лише 133. Через це головуючий закрив засідання. Наступне відбудеться 8 листопада о 9:00 ранку.

  Така ситуація виникла після наполягань фракції "Альтернатива для Німеччини" на поіменному голосуванні. Хоча до цього керуючі вважали, що кворуму достатньо. І на підставі того, що "за" висловились християнські демократи, соціал-демократи та вільні демократи, а "АдН" разом із зеленими – "проти", схилився до того, що рішення можна вважати прийнятим.

  У результаті впровадження газової директиви ЄС "Газпром" не зможе володіти газопроводом й одночасно продавати газ, який надходить по цій трубі. Бундестаг може проголосувати за те, щоб вивести "Північний потік-2" з-під дії директиви, що буде явним порушенням цього документа. Тобто німецькі законодавці можуть дозволити "Газпрому" залишитись монополістом.

  Як повідомляв 5.UA, Україна закликала Бундестаг Німеччини не підтримувати поправки, які дадуть можливість газопроводу "Північний потік-2" обійти газову директиву Європейського Союзу. 6 листопада стало відомо, що німецька правляча коаліція розробила новий закон, який має захистити споруджуваний газопровід "Північний потік-2" від посилених правил оновленої газової директиви ЄС. Минулого тижня Данія дала свою згоду на прокладення газового маршруту "Північний потік-2". Євродепутат зазначив, що тепер можна лише намагатися затримувати реалізацію цього проєкту.

  Попередній матеріал
  Як новий генпрокурор допоміг "поховати" справу проти голови ОП Андрія Богдана – "Спостерігач"
  Наступний матеріал
  Апеляційний суд вирішив арештувати Дубневича, але знизив заставу до 90 млн
  Loading...