Укрінформ

Європейські ЗМІ відреагували на арешт Сущенка в РФ

Дії Кремля спрямовані не лише проти Романа, а й відносно усіх демократичних цінностей та свободи слова, йдеться у британському виданні

Низка впливових видань ЄС оприлюднили позицію Міністерства закордонних справ України щодо незаконного затримання у Москві власного кореспондента "Укрінформу" в Парижі Романа Сущенка. Про це пише саме видання.

"Київ вважає, що арешт кореспондента інформаційного агентства "Укрінформ" у Парижі Романа Сущенка є використанням "політичного заручника у своїй гібридній агресії", – пише найвпливовіша газета Франції Le Monde.

На захист Романа Сущенка також виступив британський видавець і журналіст, друг України Гаррі Картрайт. У своїй публікації він наголошує, що такі дії Кремля спрямовані не лише проти Романа, а й відносно усіх демократичних цінностей та свободи слова.

Публікацію Картрайта також поширило брюссельське видання EU Reporter, яке висвітлює події у Європейському Союзі та загалом у регіоні та у світі.

Фото eureporter.co

Як повідомляв 5.ua, Фейгін ознайомився з матеріалами справи про арешт українця Сущенка і розповів деталі "справи".

Нагадаємо, 30 вересня в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки". У вітчизняному ЗМІ цю акцію назвали спланованою провокацією. 1 жовтня суд Москви ухвалив рішення про арешт українського журналіста Сущенка строком на два місяці. Зазначимо, що уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська відкрила справу щодо захисту Сущенка та відправила листа омбудсмену РФ.

Попередній матеріал
Нобелівську премію з хімії отримали науковці, що розробили найдрібніші машини у світі
Наступний матеріал
Одіозна суддя Царевич вирішила оскаржити Указ Президента України

Український журналіст Сущенко став політичним заручником російської влади – МЗС

Фейгін розповів про можливості звільнення чи обміну українського журналіста Сущенка

Фейгін ознайомився з матеріалами справи про арешт українця Сущенка: що стало відомо

Березовець: "В ці хвилини українського журналіста Сущенка, швидше за все, катують у ФСБ"

Євродепутати про арешт Сущенка: "Це черговий акт агресії РФ проти принципів верховенства права"

Фейгін вимагає негайно допустити його до справи Сущенка