www.business.ua

Фейгін розповів про можливості звільнення чи обміну українського журналіста Сущенка

  Адвокат переконує, що наразі перспектива виграти справу проти Сущенко нульова

  Виправдувальних вироків у справах проти українців в РФ не існує. Про це заявив адвокат затриманого у Москві журналіста Романа Сущенко Марк Фейгін, передає DT.ua.

  За його словами, наразі перспектива виграти справу проти Сущенка нульова. "У Росії немає суду, в якому можна було б виграти хоч якусь справу. Виправдувальних вироків не існує, тим більше, у політичних справах проти українців. Не існує рішень, які були б не на користь влади. Інакше, навіщо б вони його "брали"?" – зазначив Фейгін.

  Разом з тим, адвокат заявив, що це не означає, що людину не можна врятувати. На його думку, потрібно розділити поняття "виграти справу" і "врятувати". "І врятувати Романа можна", – наголосив Фейгін.

  "Публічний тиск може призвести до його (Сущенка) звільнення або обміну. Я особисто вважаю, що в цій справі це можливо. До мене доносяться усілякі суперечки на тему "можливо, Фейгін не так захищає, а набиває політичну ціну підзахисним, а обмін в таких умовах може бути занадто дорогим" і таке інше. Критика – це добре, дискусії – це чудово, але, коли вони ґрунтуються на нерозумінні – це сумно", – заявив Фейгін.

  Як повідомляв 5.ua, 30 вересня в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки". У вітчизняному ЗМІ цю акцію назвали спланованою провокацією.

  Як стало відомо, 1 жовтня суд Москви ухвалив рішення про арешт українського журналіста Сущенка строком на два місяці.

  Зазначимо, що уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська відкрила справу щодо захисту Сущенка та відправила листа омбудсмену РФ.

  Дивіться такожФейгін ознайомився з матеріалами справи про арешт українця Сущенка: що стало відомо

  Попередній матеріал
  Негода на Львівщині: Без світла залишився 121 населений пункт
  Наступний матеріал
  На Донбасі бойовиків вербують для "смертельного туру до Сирії" – розвідка

  Євродепутати про арешт Сущенка: "Це черговий акт агресії РФ проти принципів верховенства права"

  Лутковська відкрила справу щодо захисту Сущенка та відправила листа омбудсмену РФ

  Суд Москви ухвалив рішення про арешт українського журналіста Сущенка

  Український журналіст Сущенко став політичним заручником російської влади – МЗС