ЄС визнає істотний прогрес українських реформ

  Серед сфер із адаптації українського законодавства до правових норм у ЄС особливо відзначили ринок цифрових технологій, співпрацю у сферах митниці, енергетики задля забезпечення економічного зростання, створення робочих місць та подальшого розвитку торгівлі

  Лідери Євросоюзу визнали істотний прогрес реформ в Україні. Про це йдеться у спільній заяві, ухваленій на саміті Україна-ЄС 9 липня у Брюсселі, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми визнали істотний прогрес, досягнутий Україною у процесі реформ, який є вагомим для задоволення потреб як громадян України, так і задля забезпечення стійкості України перед зовнішніми викликами", – зазначено в документі.

  У заяві вкотре підтверджуються європейські прагнення України та вітається її європейський вибір, як зазначено в Угоді про асоціацію.

  Саміт також схвалив результати, досягнуті під час імплементації Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі, та підтвердив зобов'язання щодо прискорення цього процесу.
  Серед сфер із адаптації українського законодавства до правових норм у ЄС особливо відзначили ринок цифрових технологій, співпрацю у сферах митниці, енергетики задля забезпечення економічного зростання, створення робочих місць та подальшого розвитку торгівлі.

  Лідери також привітали започаткування в Україні багатьох реформ, особливо пенсійної та у сфері охорони здоров'я, спрямованих на покращення стандартів життя.

  "Належного прогресу було досягнуто у проведенні структурних реформ у сферах децентралізації, державного управління, а також державних закупівель та довкілля", – констатується в заяві.

  Саміт також позитивно оцінив ухвалення закону про національну безпеку.

  Як повідомляв 5.UA, ювілейний 20-й саміт Україна-ЄС стартував у Брюсселі.

  Попередній матеріал
  Тимчасово: в Україні заборонили продаж "Стрепсілс"
  Наступний матеріал
  Через фразу "Слава Україні!": хорватський футбольний союз звільнив зі збірної Вукоєвича

  Попри спротив Угорщини Україна візьме участь у засіданні НАТО

  Страшні події на Волині: що розповів свідок польсько-українського конфлікту 1943-1944 рр.

  Росія хоче вбити клин між польським та українським народами – Президент

  Грози та дощі: синоптики розповіли, як в Україні розпочнеться тиждень

  Вшанування пам’яті жертв польсько-українського конфлікту 1943-1944 рр. – відео

  Мірятися пролитою кров’ю наших народів ганебно – Порошенко в Польщі