Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

Росія хоче вбити клин між польським та українським народами – Президент

Міцне стратегічне партнерство між Україною та Польщею стане найкращою відповіддю агресивній політиці Кремля, переконаний Глава держави

Суперечки між Україною і Польщею вигідні лише Росії - країні, яка нині чинить агресію проти України. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час вшанування жертв Волинської трагедії у селі Гончий Брід на Ковельщині. 

Там сьогодні зібралося кількасот місцевих мешканців, передає кореспондент "5 каналу" з місця подій.

Президент прибув на Волинь після відвідин польської Сагрині, де він також вшановував пам’ять українців, вбитих 1944 року вояками Армії Крайової.

"Кривавий конфлікт 1943-1944 років має бути великою пересторогою. Ми, сучасні покоління українців та поляків, не маємо права ставити сьогодення і майбутнє в залежність від минулого. Адже в усі часи від нашої суперечності виграє один – третій – не українець і не поляк, а той, хто чинить агресію проти нашої держави зі сходу зараз і прагне розколоти український та польський народи", - підкреслив Петро Порошенко. 

"Лише міцне стратегічне партнерство між Україною та Польщею стане найкращою відповіддю агресивній політиці Кремля", - переконаний Президент.

Він також заявив, що коли Росію спіткала невдача щодо проекту "Новоросія", вона почала маніпуляції з історичним минулим, аби "вбити клин між польським та українським народами". 

Водночас, говорив Глава держави і про необхідність порозуміння між Україною і Польщею. А історію порадив залишити історикам.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Чорний список" та історична правда: Як проходила зістріч Порошенка і Дуди у Харкові – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Анджей Дуда
/
Анджей Дуда
/
/

Попередній матеріал
Вшанування пам’яті жертв польсько-українського конфлікту 1943-1944 рр. – відео
Наступний матеріал
"Час.Підсумки тижня" з Віталієм Гайдукевичем – відео
Loading...