Ліки

Тимчасово: в Україні заборонили продаж "Стрепсілс"

  Рішення про заборону ухвалено через невідповідність методів контролю якості за показниками "кількісне визначення" та "ідентифікація"

  Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила реалізацію та застосування лікарського засобу "Стрепсілс із ментолом та евкаліптом". Про це йдеться у відповідному розпорядженні Держлікслужби, оприлюдненому на сайті відомства у понеділок, 9 липня.

  "Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського засобу "Стрепсілс із ментолом та евкаліптом", льодяники,.. серії DG546, виробництва Реккіт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед, Велика Британія, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками", – зазначено в документі за підписом голови Держлікслужби Наталії Гудзь.

  Рішення про заборону прийнято через невідповідність методів контролю якості за показниками "кількісне визначення" та "ідентифікація".

  Як повідомляв 5.UA, серію популярних в Україні таблеток від кашлю "Амброксол", які виробляє фармацевтична компанія "Лекхім-Харків", заборонили.

  Попередній матеріал
  Туск: Позиція ЄС щодо невизнання анексії Криму Росією є непорушною
  Наступний матеріал
  ЄС визнає істотний прогрес українських реформ

  Держлікслужба скасувала заборону вакцини БЦЖ

  У МОЗ пояснили, куди витрачають неосвоєні бюджетні кошти

  МОЗ: на Миколаївщині від кору померла дитина (оновлено)

  Змушували батьків купувати дорогі препарати: лікарям "Охматдиту" винесли догани через махінації

  Тріумф у Німеччині: українські геймери здобули перемогу на міжнародному турнірі

  Де в Україні буде по-справжньому "гарячим", а де дощитиме: яку погоду прогнозують синоптики