Вакцинація
Вакцинація МОЗ

Держлікслужба скасувала заборону вакцини БЦЖ

  Дозвіл застосування вакцини ухвалено на підставі протоколу розслідування та встановлення причинно-наслідкового зв'язку між несприятливими подіями після імунізації та використання препарату

  Державна служба лікарських засобів та контролю за наркотиками відкликала тимчасову заборону вакцини БЦЖ. Так, відповідне розпорядження опубліковане на сайті Держслужби.

  "Розпорядження Державної служби з лікарських засобів та контролю над наркотиками... про тимчасову заборону реалізації та застосування медичного імунобіологічного препарату вакцина БЦЖ ліофілізована... серії 297 виробництва ВВ-NCIPD Ltd, Болгарія, відкликається", – вказано в документі.

  Наголошується, що дозвіл застосування вакцини ухвалено на підставі протоколу розслідування та встановлення причинно-наслідкового зв'язку між несприятливими подіями після імунізації та використання препарату. Водночас відомство вимагатиме забезпечити кожну поставку вакцини в Україну інструкцією для медзастосування українською мовою.

  "Держлікслужба вимагає забезпечити кожну поставку вакцин в Україну та інших лікарських засобів (закуплених за результатами закупівельної процедури, проведеною спеціалізованою організацією) інструкцією для медичного застосування, викладеною українською мовою, та пропонує окремо розробити пам'ятку для медичних працівників про особливості застосування вакцин", – сказано в розпорядженні.

  Як повідомляв 5.UA, в Україні тимчасово заборонили дві вакцини

  Попередній матеріал
  Мільярд для України: Європарламент проголосував "за"
  Наступний матеріал
  Путін на танку: до ЧС-2018 Charlie Hebdo вийде з "кривавою" обкладинкою

  Військові ООС доставили дітям Тошківки дефіцитні ліки, книжки та смаколики

  Новий закон у США: невиліковно хворим дозволили використовувати експериментальні медикаменти

  Спалах триває: за тиждень на кір захворіли понад 1 тис. українців

  У МОЗ прогнозують нову, сильнішу хвилю захворюваності на кір – подробиці

  У МОЗ дали роз'яснення щодо дитячих смертей після щеплень у 2017 році: "Смерть після не означає смерть унаслідок"

  МОЗ затвердило нові правила виписування рецептів на ліки