Вакцинація

В Україні тимчасово заборонили дві вакцини: які саме

Заборонили ці препарати після смертельного випадку з немовлям у Тернополі

Про тимчасову заборону двух вакцин заявили у Держслужбі з контролю лікарськіх засобів. Зокрема у наказі від 4-го квітня йдеться про вакцину Французьського виробництва інактивавону Імовакс поліо для профілактики поліоміеліту, а також про адсорбовану індійську, яка використовується для профілактики дифтерії , правця та коклюшу. Відповідні розпорядження оприлюднені на сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю над наркотиками.

"На підставі надходження від Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області повідомлення про летальний випадок при застосуванні серії 282Р6016А лікарського засобу (імунобіологічного препарату) вакцина від дифтерії, правця та кашлюка з цільноклітинним кашлюковим компонентом... тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського засобу", - йдеться у розпорядженні Держлікслужби за підписом голови установи Наталії Гудзь.

Заборонили ці препарати після того, як у Тернополі 23 квітня, ввечері після щеплення загинула піврічна дитинна. Тоді ж батьки дівчинки заявили, що щеплювали свою дитину і раніше, однак жодних побічних реакцій не було. Поліція відкрила кримінальне провадження. З'ясовують не лише причетність препаратів до загибелі дитини, а й припускають лікарську помилку під час огляду немовляти перед процедурою, адже в день вакцинування маля має бути абсолютно здоровим.

/
/

Попередній матеріал
В аеропорту Одеси екстрено приземлився літак, що прямував з України до Греції – подробиці
Наступний матеріал
У Харкові затримали групу осіб, які кілька днів тому напали у Києві на "кіборга"

Супергерої на варті здоров'я: до чого закликали киян Бетмен та Супермен

Яким має бути рівень вакцинації, аби зупинити спалах кору – пояснення МОЗ

Адвокатом Савченко став захисник Штепи і "Топаза"

Брифінг речника Міністерства оборони – відео

У Міносвіти заявили, що деяким вишам можуть дозволити проводити вступні іспити

Не уявляю українську матір, яка втратила на Донбасі сина, в російській православній церкві – Порошенко