Супермени Київ
Супермени Київ 5 канал

Супергерої на варті здоров'я: до чого закликали киян Бетмен та Супермен

В Україні розпочався Європейський тиждень імунізації. В середмісті столиці свідомі батьки разом з помічниками супергероями провели акцію-заклик до щеплення

Європейський тиждень імунізації стартував із акції в середмісті столиці: відповідальні батьки закликають перехожих вакцинуватися і робити щеплення дітям. Разом з ними пропагують імунізацію і супергерої.

Роздає кульки та буклети і блогер Інна Онищенко. Запевняє, що в її дворічної дитини зроблені всі календарні щеплення, навіть більше.

"В нас є стандартний в Україні календар – той, який гарантує держава, і ще десь стільки само щеплень від інших хвороб, які держава не покриває, які ми можемо зробити власним коштом. Чим більше буде поряд зі мною щеплених людей – тим безпечніше буде моїй дитині, моїм майбутнім дітям", – каже мама-блогер Інна Онищенко.

Допомагають їй та іншим свідомим батькам справжні супергерої. Активіст у костюмі Бетмена зізнається: поки що дітей в нього немає, однак переконаний, що треба обов'язково вакцинуватися.

Супермени Київ
Супермени Київ5 канал

Ми будемо сьогодні розповідати, що супергероями можуть стати всі батьки, які зроблять вакцинацію своїм дітям і цим допоможуть усім навколо. Я вважаю, що це правильна справа. Не тільки батьки мають робити вакцинацію, а й усі дорослі люди – кожні 10 років.

Супермени Київ
Супермени Київ5 канал

Перехожим вручають буклети, розповідають про переваги вакцинації, дарують кульки і фотографуються з усіма охочими.

Уперше за сім років Україна повністю забезпечена вакцинами, які передбачені у календарі щеплень. Про це звітують у МОЗ з нагоди старту Європейського тижня імунізації.

"Вакцини, які є в Україні, – якісні, безпечні та ефективні, бо для нас їх закуповує Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ, і всі вакцини є перекваліфіковані Всесвітньою організацією охорони здоров’я, незалежно від країни, яка їх виробляє", – пояснює заступник міністра охорони здоров’я Ольга Стефанишина.

Окрім цього, у профільному міністерстві анонсують перехід на трирічний план із закупівель вакцин, аби сформувати їхній запас у разі спалахів хвороб. Також хочуть зробити календар щеплень більш гнучким для зручності батьків.

Чільниця ЮНІСЕФ в Україні доповідає: проблеми з імунізацією українців є, але їх поступово долають. Як саме та від якої хвороби в Україні вакцинація недостатня – дізнайтеся в сюжеті:

Анна Брикова, Олександр Полодюк, "5 канал"

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Арсеній Фінберг про розумне цифрове місто та "шанхайську рекламу" Києва
Наступний матеріал
Збив підлітка на пішохідному переході: чи залишив суд 18-річного водія за ґратами
Loading...