Ліки
Ліки http://energolife.info

Щодня програмою "Доступні ліки" користується 8 мільйонів українців – Гройсман

Кожна третя аптека, за інформацією МОЗ, бере участь у програмі "Доступні ліки"

Міністерство охорони здоров'я вдвічі збільшило кількість медикаментів, які входять до програми "Доступні ліки". Ця програма гарантує часткове або повне відшкодування державою вартості ліків пацієнту. Про це заявила в.о.керівника МОЗ Уляна Супрун під час свого звіту на засіданні уряду 4 квітня, передає "5 канал".

Йшлося про те, що 8 мільйонів гривень щодня відшкодовує держава за придбані препарати. Нині кожна третя аптека, за інформацією МОЗ, продає ці "Доступні ліки". Збільшилося і державне фінансування програми цього року на 30%.

Сама ж чільниця міністерства рекомендацію профільного комітету парламенту піти у відставку не сприймає. Обіцяє і надалі впроваджувати медреформу за цілковитої підтримки уряду. Також Супрун нагадала, що стартує і пілотний проект електронних рецептів. 

"Лікар заносить у комп'ютер або на планшеті дані електронного рецепту для пацієнта та діючу речовину для лікування його захворювання. Тоді лікар ставить свій електронний підпис. Пацієнт отримує смс-код, йде до аптеки, показує код фармацевту і отримує свої ліки", – розповідає в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Добре, коли нормально критикують, але критикуйте і щось пропонуйте. Пропонуйте якимось чином зробити щось краще, але все погано, все пропало... Взяти і звинуватити команду МОЗ у тому, що 20 років розвалювали медицину – це щонайменше несерйозно. В нас так звикли, а потім дивуються, чому в нас така низькопробна політика в країні", – заявив прем'єр-міністр України.

Нагадаємо, 3 квітня Профільний комітет ВР рекомендував звільнити в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун. 

Попередній матеріал
Пожежа в торговому центрі в Москві: з'явилися дані про загиблого – подробиці
Наступний матеріал
Вручення сертифікатів водного та автомобільного транспорту Нацполіції за участі Президента – відео
Loading...