ЄС поновить переговори з Росією щодо нової угоди про партнерство

  Європейський Союз поновить переговори з Росією щодо нової угоди про партнерство. Про це оголосили після завершення засідання міністрів закордонних справ країн-членів ЄС.
  Перемови призупинили після серпневих подій у Грузії. Нині стосунки між Росією та ЄС регулюються попередньою угодою, підписаною 1997-го року. Чимало її пунктів застарілі та потребують перегляду. На засіданні чільників міністерств, присвяченому саме питанню поновлення нової угоди, найбільше здивувала позиція Великої Британії та Швеції. Саме ці країни були найбільшіими критиками російського вторгнення до Грузії. Однак міністр закордонних справ Великої Британії Девід Мілібенд на зустрічі заявив: ситуація з угодою повинна зрушити з мертвої точки.

  Девід Мілібенд, міністр закордонних справ Великої Британії: "Не можна назвати цей крок винагородою за погану поведінку. Кроки, які зараз робить Росія - істотні, хоча до цілковитого виведення військ ще далеко. Гадаю, що в цьому контексті відновлення переговорів щодо угоди між Росією та Євросоюзом дуже важливе".
  Попередній матеріал
  Репортаж про цілющу копанку в Голосіївському районі столиці (ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Китай виділяє $600 млрд для стимуляції економіки
  Теги:
  Loading...