Китай виділяє $600 млрд для стимуляції економіки

  Майже шістсот мільярдів доларів для стимуляції економіки виділяє Китай. Саме така сума має допомогти подолати наслідки світової фінансової кризи у Піднебесній. Акнтикризовий державний план розраховано до 2010 року.
  Кошти спрямують на будівництво соціального житла, розвиток сільської та транспортної інфраструктури та нових технологій. Частина виділених коштів також піде на відновлення постраждалих від повеней та землетрусу регіонів. Антикризовий пакет передбачає проведення податкової реформи, зокрема зменшаться податки для малого та середнього бізнесу. А зміна принципів кредитування комерційних банків допоможе залучити додаткові інвестиції до різних сфер. На дії китайських урядовців миттєво зреагували світові фондові майданчики. Сьогодні азійські та європейські торги закрилися зі значним зростанням.

  Ван Зілон, студент економічного факультету: "Усі світові економіки, зокрема і китайська, дуже постраждали. Я переконаний, що вжиті заходи дадуть гарний результат і простимулюють нашу економіку".

  Чуй Цьзянь, менеджер компанії: "Чи сприятимуть ці 600 мільярдів економічному зростанню – я не знаю. Але ці зусилля точно не будуть марні, вони допоможуть здолати наслідки фінансової кризи".
  Попередній матеріал
  ЄС поновить переговори з Росією щодо нової угоди про партнерство
  Наступний матеріал
  Невідома Україна. Репортаж про Олицький замок (ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...