Репортаж про цілющу копанку в Голосіївському районі столиці (ВІДЕО)

  Нічийна копанка у Голосіївському парку. Багато містян прагнуть скупатися в ній. За повір`ям, її вода має цілющі властивості. Втім, чия вона за документами, не знає ніхто. Мешканці прибирають об`єкт cамі. Проте сподіваються, що цілющому джерелу нададуть таки офіційного статусу.
  Бабця Галина двадцять два роки доглядає та чистить копанку з цілющою водою у Голосіївському парку. Купальники називають її не інакше як янголом-охоронцем. Адже без неї тут усе бур`яном поросло б.

  Галина Дядюра: "Я постоянно, доця, купаюсь. Я 20 лет с лишним купаюсь. Даже больше - 22. И мою почти столько же, столько же мою".

  Комунальники вдають, що про існування копанки не здогадуються. Адже офіційно вона не зареєстрована. Тому і не доглядають. А тим часом до цілющої купальні по здоров`я та силу з'іжджається мало не весь Київ.

  Офіційна заява на адресу столичної влади - й  копанку зареєструють, - пояснює заступник Голосїївського районного голови Павло Жук. І тоді і гроші будуть, і до ЖЕКу її прікріплять. А тим часом чиновник щотижня і залюбки навідується до купальні.

  Павло Жук, заступник голови Голосіївської РДА: "Періодично, коли є психічна нагрузка, от або якийсь емоційний взрив - негативний - то раз-два рази в рік я іду туда, незалежно це зима чи літо, іду туда скупаюся і відповідно зразу нерви стають на своє місце. Це я даю гарантію".

  Бабі Галі під вісімдесят. Мити копанку стає чимраз важче. Нещодавно під час прибирання послизнулася та забила ногу. Ходить із ціпком, але джерело доглядає справно. Адже, окрім неї, до нього нема нікому діла.

  Олександра Журахівська, Орест Пона, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.18Мб)
  Попередній матеріал
  Мішель Обама - нова перша леді США
  Наступний матеріал
  ЄС поновить переговори з Росією щодо нової угоди про партнерство
  Теги:
  Loading...