Ярмарок іграшок відкрився у Парижі

  Дитячий рай по-французьськи. Ярмарок іграшок відкрився у Парижі. Під одним дахом зібралися понад вісімдесят виробників. Запевняють їхні забавки значно цікавіші за сучасні планшети та смартфони, і вони ніколи не вийдуть з моди.

  Планшети та смартфони - не конкуренти традиційним іграшкам. Про це свідчить виставка, що відкрилася  у Парижі. У кібер-епоху французькі дівчата й надалі бавляться ляльками, а хлопці - машинками. Найбільша увага прикута до бельгійської ляльки. У комплекті до неї є набір тканин - пошити вбрання для неї має нова власниця. Для хлопчачої аудиторії - на виставці велика зона радіокерованих іграшок. Зокрема, нова модель гелікоптера - Геліо Камера Гігант. Керувати польотом велетня можна у радіусі одного кілометра. А замість пульта можна використовувати - нові девайси.

  Брюно Бокановськи, речник паризького іграшкового ярмарку: "У Франції мають попит - класичні іграшки. Звісно, тач-скрин планшети також купують, але їх адаптують під традиційні ігри. Наприклад, ми використовуємо айфони та планшети як пульти дистанційного управління, наприклад, для керування гвинтокрилів та машин. Це логічно".

  Серед експонатів виставки є й театр тіней. Його творці кажуть: стара іграшка  допоможе подолати відстань між батьками та дітьми у сучасну епоху стресів.

  Бенуа Робік, співзасновник театру тіней: "Сьогодні все дуже швидко змінюється. Ми дедалі рідше розповідаємо дітям казки, читаємо їм. Але завдяки театру тіней ми можемо розповідати їм історії. Наш театр здатен зблизити батьків та дітей". 

  Попри економічну нестабільність ринок іграшок у Франції торік зріс на 5  відсотків. Утім, за словами виробників, криза все-таки вплинула на французів: вони більше не купують дорогих речей.

  Матільда Спріє, представник іграшкової компанії: "Ми помітили, що люди купують маленькі та не надто дорогі іграшки. Магазинам складно продавати великі іграшки вартістю понад тридцять євро. Тому тепер ми пропонуємо дешевші".

  Виставка у Парижі працюватиме ще 2 дні. Організатори сподіваються, що її відвідають сім з половиною тисяч людей.

  Мирослава Пеца, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Виставку подарованих творів влаштували в художньому музеї Івано-Франківська
  Наступний матеріал
  Останні підготування до ВЕФ завершуються у швейцарському Давосі
  Теги: