Останні підготування до ВЕФ завершуються у швейцарському Давосі

  Останні підготування до Всесвітнього економічного форуму - завершуються у швейцарському Давосі. Вже завтра туди прибудуть лідери держав і всесвітніх фінансових організацій, науковці та громадські діячі - щоби вирішувати, як надалі розвиватиметься світова економіка. Відвідає форум - і Президент України Віктор Янукович.
  Він візьме участь у обговоренні питань енергетики. Ще на порядку денному форуму - подолання боргової кризи у країнах Європи, сповільнення економічного зростання Китаю, коливання ринку нафти на тлі санкцій проти Ірану. Всесвітній економічний форум триватиме до кінця  тижня. Його проводять вже 42 рік поспіль. Цьогоріч заздалегідь до Давоса прибули активісти руху "Захопи". Вони вже встановили намети і планують проводити акції протесту протягом усього часу  роботи форуму.

  Ед Саттон, активіст: "Щороку сюди приїздять люди, що належать до одного відсотка найбагатших людей планети. Вони ухвалюють рішення глобального масштабу і зовсім не цікавляться думкою решти населення світу. Ми вважаємо такий стан речей неправильним. Принципи демократії та глобального капіталізму конфліктують між собою. Саме ця ідея і є рушійною силою руху "Захопи"".
  Попередній матеріал
  Ярмарок іграшок відкрився у Парижі
  Наступний матеріал
  Із затонулого лайнера Коста Конкордія почали відкачувати пальне
  Теги: