24tv.ua

Я б хотів, щоб ГРД перестала бойкотувати кваліфікаційне оцінювання суддів – голова Венеціанської комісії

  Голова Венеціанської комісії Джанні Букіккіо висловився проти припинення участі ГРД у кваліфікаційному оцінювані суддів України, яке зараз проводить Вища кваліфікаціна комісія суддів

  Голова Венеціанської комісії Джанні Букіккіо висловив свою думку щодо виходу ГРД із процедури кваліфікаційного оцінювання суддів. Про таке він заявив сьогодні під час конференції "Судова реформа в Україні: досягнення та подальші кроки", що відбувається з нагоди другої річниці судової реформи.

  "Я б хотів, щоб ГРД перестала бойкотувати кваліфікаційне оцінювання суддів. Я б просив вас відновити співпрацю з ВККСУ", – повідомив Джанні Букіккіо.

  "Я знаю, що внаслідок окремих рішень Комісії, ГРД вийшла з оцінювання. Але, на мою думку, цього не варто було робити. Я не є прихильником бойкотування. У будь-якому випадку можна дійти до компромісу та згоди”, – додав високопосадовець.

  Нагадаємо, що ВККСУ внесла у свій регламент зміни, які стосувалися оформлення документів, які надає Комісії ГРД. Зокрема, підписувати протоколи членами Ради, які ухвалювали те чи інше рішення та надавати висновки за 10 днів до засідання. У Комісії кажуть, що це для того, щоб члени Комісії мали можливість детально ознайомитися з інформацією. Натомість, 26 березня Рада оголосила про те, що виходить з процесу оцінювання.

  Попередній матеріал
  У Києві суд розглядає справу Єжова – засідання проходить у закритому режимі
  Наступний матеріал
  У РФ журналіст оголосив голодування на підтримку Сенцова: Голод перебиває сором

  МВФ свідомо виставляє Україні умови, які неможливо виконати – нардеп

  Голлівудський екшн наяву: в Німеччині з зоопарку втекли шість хижаків

  #FreeSentsov: в яких містах Канади відбудуться акції за звільнення бранців Кремля

  Джонні Депп у Росії потрапив у ДТП

  #SaveOlegSentsov: у світі стартує глобальна акція на підтримку в'язня Кремля

  Росія зосередила танки на кордоні Білорусі з Польщею – ІС