Марк Еспер
Марк Еспер 5 канал

Вибух під Сєвєродвінськом свідчить про спроби РФ розробити нову ядерну зброю – Пентагон

Читайте по-русски
Голова Пентагону наголосив, що Росія намагається розширити свій стратегічний ядерний арсенал – для протидії Сполученим Штатам

Вибух на військовому полігоні під російським Сєверодвінськом – свідчить про спроби Росії розробити нову ядерну зброю. В цьому переконаний міністр оборони США Марк Еспер. Про це він заявив в інтерв'ю американському телеканалу Fox News, передає "5 канал".

Глава Пентагону наголосив, що Росія намагається розширити свій стратегічний ядерний арсенал – для протидії Сполученим Штатам. Крім того, він додав, що за даними американської розвідки, нині на озброєнні Росії є крилаті ракети, імовірно оснащені ядерними боєголовками, що націлені на Європу.

Вибух на ракетному полігоні в Архангельскій області пролунав 8 серпня. Під час випробовувань розірвався реактивний двигун ракети. Вибух пролунав під час інженерно-технічних робіт. П'ятеро людей загинули. Всі – співробітники російської держкорпорації "Росатом". Вони перевіряли джерела живлення в установці ракети. Одразу після події зафіксували підвищення радіаційного фону до 20 разів.

Попередній матеріал
Зеркаль оцінила, чи спрацювало б залучення США і Великої Британії до "нормандського формату"
Наступний матеріал
В'ятрович підсумував 5 років роботи Українського інституту національної пам'яті та озвучив можливість відставки
Loading...