Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко фото Wikipedia

Велика Британія запровадила новий пакет санкцій проти режиму Лукашенка

  Читайте по-русски
  Британія не приймає дій Лукашенка після сфальсифікованих виборів

  Велика Британія запровадила пакет торгових, фінансових та авіаційних санкцій проти Білорусі у відповідь на порушення прав людини режимом Олександра Лукашенка, повідомляється на сайті британського уряду.

  Зазначається, що торгові санкції стосуються калійних добрив, нафтопродуктів, товарів, які використовуються у виробництві сигарет, а також товарів і технологій подвійного призначення для скорочення обсягу доходів, що надходять режиму Лукашенка, і обмеження його доступу до товарів, які можуть сприяти внутрішнім репресіям проти білоруського населення. Фінансові заходи забороняють купівлю цінних паперів та інструментів грошового ринку, випущених білоруською державою, а також випущених державними банками, та надання кредитів. Авіаційні санкції передбачають заборону на польоти над Великою Британією та приземлення білоруських авіаперевізників, а також заборону на надання технічної допомоги флоту розкішних літаків Лукашенка.

  Крім того, санкції запроваджено проти російського бізнесмена Михайла Гуцерієва, який є одним з основних приватних інвесторів у Білорусі й давнім соратником Лукашенка. 

  "Режим Лукашенка продовжує руйнувати демократію і порушувати права людини в Білорусі. Ці санкції демонструють, що Британія не прийме дій Лукашенка після сфальсифікованих виборів. Продукція державної промисловості Лукашенка не буде продаватися у Британії, а наші аерокосмічні компанії не доторкнуться до його парку розкішних літаків", – наголосив голова британського МЗС Домінік Рааб.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів України схвалив запровадження обмежувальних заходів проти режиму диктатора Олександра Лукашенка в Білорусі.

  Попередній матеріал
  Національна опера України напередодні Дня Незалежності розпочинає театральний сезон
  Наступний матеріал
  Лукашенко хоче кудись забирати Україну та відхрещується від загиблого Шишова
  Loading...

  Кабмін схвалив санкції проти режиму Лукашенка в Білорусі – що відомо

  "Географію змінити не можна": Кулеба відреагував на заяву Білорусі про вихід із "Східного партнерства"

  "Росія поглинає Білорусь": нардеп розповів про дії Лукашенка і реакцію України на це

  Україна пригрозила Білорусі новими санкціями за польоти в окупований Крим

  Хто і як робив пародію на "вагнергейт по-білоруськи" – "Час Ч + Афтепаті на хаті"

  Міжнародний олімпійський комітет відмовився визнавати сина Лукашенка главою НОК Білорусі