Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко 5 канал

Євросоюз погодив четвертий пакет санкцій проти режиму Лукашенка

  Читайте по-русски
  Рада ЄС також погодила санкції проти білоруської економіки

  Новий, вже четвертий пакет санкцій проти Білорусі затвердив Європейський Союз. У ньому 78 осіб та вісім компаній, причетних до фінансування режиму Олександра Лукашенка. Про це у Twitter повідомив кореспондент "Радіо Свобода" у Брюсселі Рікард Джозвяк.

  У списку – бізнесмени, члени сім'ї Лукашенка, ректори, прокурори, судді, поліцейські та високопоставлені військові. Їм усім заборонений в'їзд до ЄС, а їхні активи на території Євросоюзу заморозять.

  Рада ЄС також погодила санкції проти білоруської економіки. Вони стосуються калійного, нафтового та банківського секторів. Тепер обмеження мають схвалити лідери ЄС на саміті, що відбудеться 24 червня.

  Нагадаємо, нові санкції проти Мінська запровадили через примусову посадку цивільного лайнера 23 травня. Унаслідок спецоперації, білоруські спецслужби затримали опозиційного блогера Романа Протасевича та його дівчину. Проти них застосовують тортури, як заявляють рідні й опозиція. У відповідь Євросоюз заборонив польоти над Білоруссю та закрив свої аеропорти для білоруських літаків. До цього рішення нині долучилися також сім країн, які не є членами ЄС: Північна Македонія, Чорногорія, Сербія та Албанія,  Ісландія, Ліхтенштейн та Норвегія.

  Попередній матеріал
  В Ірані раптово зупинили роботу єдиної атомної електростанції
  Наступний матеріал
  Сунуть нові зливи: у передмісті окупованої Ялти будинки пішли під воду
  Loading...