Норка на хутровій фермі
Норка на хутровій фермі 5 канал

В Іспанії через спалах коронавірусу на фермі знищать більш як 92 тисячі норок

  Читайте по-русски
  У травні ферму, на якій перебувать тварини, тимчасово закривали на карантин після того, як у сімох її працівників виявили коронавірус

  В іспанському Арагоні знищать більш як 92 тисячі норок через спалах коронавірусу на хутровій фермі. Про це з посиланням на рішення уряду Арагону повідомляє El Pais, передає "Європейська правда".

  Рішення прийняли у зв'язку з поширенням спалаху коронавірусу серед норок на хутровій фермі у муніципалітеті Ла-Пуебла-де-Вальверде. У понеділок з 90 тестів, взятих у тварин, 78 виявилися позитивними.

  Тепер для запобігання подальшому поширенню інфекції мають знищити близько 92 700 норок.

  Раніше у травні ферму тимчасово закривали на карантин після того, як у сімох її працівників виявили коронавірус. Відтоді норок періодично тестували на коронавірус.

  Перші проби 28 травня і 8 червня виявилися негативними. Згодом, 22 червня, тести виявилися позитивними вже у 16% з протестованих тварин.

  Після цього кількість зразків збільшили і останній тест показав позитивні результати вже у 86%. При цьому норки не виявляли незвичної поведінки і смертність серед них не була вищою, ніж зазвичай.

  У департаменті з питань сільського господарства Арагону зазначили, що не можуть встановити – в цьому випадку перше зараження відбулося від людини до тварини чи навпаки.

  Нагадаємо, уряд Іспанії направить до курортних регіонів країни 40 тисяч поліцейських, які контролюватимуть дотримання санітарних заходів безпеки.

  Попередній матеріал
  Євросоюз знову не вніс Україну у список країн, з якими відкриє кордони
  Наступний матеріал
  У Київській області посилюють карантинні обмеження
  Loading...

  Коронавірусом у світі заразилися понад 13 млн людей: Іспанія направляє в курортні регіони 40 тис. військових

  Шарій володіє віллою в Іспанії за мільйон євро – ЗМІ

  Іспанія відкриє кордони для 12 країн – України серед них немає

  Коронавірус у світі: 5,5 млн людей одужали з початку пандемії – більше як 4 млн досі хворіють

  "Кров з очей": іспанський реставратор замалював обличчя Діви Марії "дитячою мазнею"

  COVID-19 у світі: в Італії – найнижча смертність з початку березня, а в Південній Кореї заявили про другу хвилю епідемії