Іспанія, Мадрид
Іспанія, Мадрид 5 канал

Коронавірус в Іспанії: Мадрид та Барселона послаблюють карантинні обмеження

Читайте по-русски
Ресторанам дозволять відкрити літні тераси, люди зможуть відвідувати родичів і друзів

Мадрид та Барселона – два найбільших мегаполіси Іспанії – з понеділка переходять до нового етапу послаблення обмежень, інформує "5 канал".

Ресторанам дозволять відкрити літні тераси, жителі зможуть відвідувати родичів і друзів та збиратися компаніями до 10 осіб. Цей етап міста хотіли розпочати ще 18 травня – разом з іншими регіонами, втім влада вирішила, що вони ще не готові до пом'якшень. Адже Мадрид – осередок зараження.

Натомість інші регіони країни на крок попереду і з понеділка вже зможуть відкрити внутрішні приміщення, ресторани, театри і кінотеатри, але лише на третину місткості.

Дозволять проводити культурні заходи просто неба за участю до 400 осіб – з дотриманням дистанції. У приміщенні – до 50 осіб. Уже кілька днів поспіль в Іспанії від коронавірусу помирає менше ніж сотня людей. Країна опустилася на четверте місце у світі за кількістю недужих. Від початку епідемії COVID-19 підхопили 280 тис. 117 осіб.

"Мадрид та автономна область надали документи, які проаналізували фахівці Координаційного центру з реагування на надзвичайні ситуації в галузі охорони здоров'я та міністерство охорони здоров'я. Вони дійшли висновку, що ситуація у столиці відповідає всім вимогам, які дозволяють перейти від нульової до першої фази зняття обмежень. Під час послаблення карантину ми керуємося лише технічними критеріями та відчуттям обережності", – каже Сальвадор Ілла, міністр охорони здоров'я Іспанії.

Нагадаємо, у Чехії виставили на показ саморобні медичні маски. До колекції увійшли самобутні – з цікавим оформленням та історією.

 

Попередній матеріал
СБУ стверджує, що упіймала суддю, яка каталася в окупований Донецьк на роботу за підробленим паспортом
Наступний матеріал
Масове вбивство на Житомирщині: стрілку оголосили підозру
Loading...

У Чехії відкрили виставку саморобних медичних масок – сюжет

"Мрія" та "Руслани" проти COVID-19 – мінімум відпочинку, максимум завантаження – "Невигадані історії"

У РФ зафіксували новий рекорд смертей від COVID-19

Найближчими днями в Україну прибуде перша партія комплектів тестів, закуплених Фондом Порошенка

У Дніпрі на цілий день заблокували роботу лабораторії, що працює з COVID-19 – причини

У Києві зросла кількість хворих на пневмонію – КМДА