Вірусологічна лабораторія, Дніпро
Вірусологічна лабораторія, Дніпро 11tv.dp.ua

У Дніпрі на цілий день заблокували роботу лабораторії, що працює з COVID-19 – причини

Читайте по-русски
За словами чільника міста, саме тому за останню добу в місті "не зафіксували жодного хворого"

У Дніпрі під час епідемії коронавірусу через перевірку на цілий день був заблокований лабораторний центр, про це в ефірі "Прямого" заявив міський голова міста Борис Філатов.

"Керівництво міста взагалі нічого не може містифікувати. Тому що лабораторний центр, який робить аналізи ПЛР, взагалі підпорядковується не мені й не підпорядковується керівнику обласної ради тим більше. Він знаходиться в прямому підпорядкуванні Міністерства охорони здоров'я. Тому мені взагалі важко прокоментувати слова шановного голови обласної ради: чому він взагалі вважає правильним робити лабораторний центр ... там аналізи, або неправильним, тому що це, знову ж таки, не його компетенція", – заявив Філатов.

"Якщо говорити про ситуацію, я вам скажу так. Ви навіть зараз пишіть, я дивлюся, титри: "На Дніпропетровщині за добу НЕ зафіксували жодного хворого на коронавірус". Я поясню, чому цього не сталося. Тому що вчора в лабораторний центр заїхала якась перевірка. Причому я не можу зрозуміти, про яку перевірку йдеться, тому що директор лабораторного центру не дає коментарів, він мені не підпорядковується. Але я ледве розумію, чому в епідемію починають перевіряти лабораторний центр і фактично на цілий день його роботу блокують. Тому за станом і не зафіксували жодного хворого, тому що лабораторний центр, за моїми даними, вчора не працював. І, за моїми даними, знову ж таки вони є неофіційними, в тому числі, обласна влада проініціювала перевірку лабораторного центру. Навіщо вони це роблять – я не знаю. Це треба, швидше за все, їм поставити запитання", – резюмував він.

Попередній матеріал
Поліція підвердила, що у розстрілі на Житомирщині загинули учасники АТО
Наступний матеріал
Степанов розповів, коли в Україні відновляться міжобласні перевезення
Loading...