Лабораторія
Лабораторія 5 канал

Коронавірусом у світі заразилися понад 13 млн людей: Іспанія направляє в курортні регіони 40 тис. військових

  Читайте по-русски
  У Чехії зафіксовані випадки інфікування громадян, які повернулися додому з туристичних поїздок за кордон

  Станом на ранок 13 липня у світі зафіксували 13 041 499 випадків коронавірусу, з них 13 317 – за добу. Про це свідчать дані Worldometer.

  У США за добу зафіксовано рекордну кількість заражень коронавірусом від початку пандемії в березні – 66 528. Також найбільша кількість нових інфікованих припадає на Мексику (4428, 276 осіб померли), Пакистан (2573 і 69 відповідно) і Філіппіни (2037 та 162 відповідно).

  У США на ранок цього дня зафіксовано 3 413 995 випадків, у Бразилії – 1 866 176, а в Індії – 879 466.

  У п'ятірці лідерів також Велика Британія, де зареєстровано 289 603 випадки коронавірусу, та Іран – 257 303.

  Водночас у Чехії зафіксовані випадки інфікування громадян, які повернулися додому з туристичних поїздок за кордон. Про це повідомляє Aroundprague.cz.

  Як наголошується, цей факт підтвердив міністр охорони здоров'я Чехії Адам Войтех. За його словами, поки що йдеться про поодинокі випадки, які стосуються в основному трьох країн – Хорватії, Болгарії та Греції. Саме туди чехи найчастіше їдуть відпочивати на море.

  "Люди повинні бути пильними та стежити за поточною епідеміологічною ситуацією в кожній країні, включаючи місцеві спалахи. Якщо хтось все ще воліє відвідувати зарубіжні напрями, такі як Хорватія, Греція, Болгарія та інші країни, популярні в Чеській Республіці, необхідно враховувати цей ризик і захищати себе превентивно", – підкреслив Войтех.

  До того ж, уряд Іспанії направить до курортних регіонів країни 40 тисяч поліцейських, які контролюватимуть дотримання санітарних заходів безпеки. Про це інформує The Local.

  "Аби забезпечити дотримання заходів безпеки, 40 тисяч офіцерів Національної поліції та Цивільної гвардії будуть додатково розміщені в найпопулярніших туристичних регіонах Іспанії, у тому числі на Балеарських і Канарських островах, у Валенсії та Мадриді", – йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, минуло понад два тижні, відколи Іспанія знову відкрила кордони для туристів із країн шенгенської зони. Проте зараз багато курортів по всій країні заповнені менш ніж наполовину.

  Це підштовхнуло уряд до запуску двох кампаній – "Операція "Літо" та "План безпечного туризму". Вони покликані презентувати Іспанію, як "один з найбезпечніших туристичних напрямків на планеті".

  "Було підготовлено понад двадцять довідників, що охоплюють весь туристичний ланцюжок та є орієнтиром для глобального рейтингу", – зазначила державний секретар Іспанії з туризму Ізабель Марія Олівер Сагрерас.

  Передбачається, що співробітники поліції будуть займатися посиленим наглядом за дотриманням санітарних норм у громадських місцях, на транспорті, у готелях і кемпінгах, а також на пляжах.

  Нагадуємо, 11 липня в Україні зафіксували 678 нових випадків коронавірусної хвороби. Загалом маємо 53,5 тисяч лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Найбільше хворіють на коронавірус на Закарпатті, Буковині, Львівщині та в Києві. 

   

  Попередній матеріал
  Очільник МОЗ пояснив, що планують робити з психлікарнями
  Наступний матеріал
  В Україні за добу понад 600 хворих на COVID-19 – один із найнижчих показників за останній місяць
  Loading...

  За добу 678 нових: кількість випадків COVID-19 в Україні перевалила за 53 тисячі

  В аеропортах Києва та Львова облаштують лабораторії для ПЛР-тестування

  14-денна ізоляція або тест на COVID-19: Хорватія назвала умови в'їзду для українців

  Новий податок на землю від "слуг народу": чи змусять фермерів продавати землю – "Копійка до копійки"

  В Україні за добу 800 нових випадків COVID-19 – одужало ще більше

  Відпочинок закінчився ізоляцією: на одній із баз Арабатської стрілки виявили хворого на коронавірус