В Ірландії політична криза

  Політична криза в Ірландії. Із провладної коаліції та уряду - вийшла партія Зелених. Це означає, що парламентські вибори, які мали відбутися у березні - відбудуться раніше. Наймовірніше - уже у лютому.

  Тим часом, кабмін Ірландії - лишився без більш, ніж половини міністрів. Двоє із них - від Партії Зелених, іще шестеро - подали у відставку кілька днів тому. Наприкінці тижня - має відбутися голосування щодо вотуму довіри прем`єрові Браяну Ковену. Його звинувачують у неспроможності вивести країну із фінансової кризи. Ірландія отримала кредит від МВФ і країн Євросоюзу. В обмін на це - уряд має ухвалити новий бюджет із жорсткими заходами економії. Незважаючи на вихід із коаліції, зелені заявили, що підтримають проект бюджету на цей рік.

  Джон Ґормлі, лідер партії зелених Ірландії: "Ірландський народ очікує кращого і заслуговує на краще. Тривалий час наша партія вірила, що провладна політсила Фіанна Фойл доведе, що спроможна керувати країною і розвіє усі сумніви. Але цього не сталося і наш терпець урвався".

  Попередній матеріал
  У Тунісі мітингувальники вимагають відставки прем`єр-міністра країни
  Наступний матеріал
  У Брюсселі проходить демонстрація під гаслом: "Ганьба політикам"
  Теги: