У Брюсселі проходить демонстрація під гаслом: "Ганьба політикам"

  Вуличні протести у Брюсселі. Тридцять тисяч бельгійців - вимагають від політиків - постійного уряду. Розпочали акцію студенти. Згодом, до них приєдналися представники більшості вікових груп і професій.
  Гасло демонстрації - "Ганьба політикам". Майже сім місяців - у Бельгії діє перехідний уряд. Сформувати постійну владу - заважає розбрат між партіями фламандців і валонів, які не можуть домовитися про коаліцію. Учасники акції наголошували: політики штучно ділять державу на ворогуючі регіони. Насправді - неприязні між їхнім населенням - немає. Бельгія поділяється на три федеральні регіони. Крім Фландрії і франкомовної Валонії - є Брюсельський столичний регіон. Чимало бельгійських політиків попереджають: якщо розбрат не припиниться, Бельгія може розпастися на кілька незалежних держав.

  Протестувальник: "Жертвами цієї політичної кризи є самі бельгійці. Повірте мені, між населенням немає тертя, немає проблем. Жодень фламандець ніколи не виказував агресії на мою адресу. Я ніколи не мав проблем із фламандцями. А от франкомовні валлонські та фламандські політики - постійно воюють одні з другими. І ось це - зерно проблеми".

  Попередній матеріал
  В Ірландії політична криза
  Наступний матеріал
  В Ірані з`явилася кіберполіція
  Теги: