У Черкасах зіграли весілля у прямо радіоефірі [репортаж, відео]

  Весілля у прямому радіоефірі - зіграли у Черкасах. Студію обласного радіо - замість РАГСУ обрали невипадково, адже познайомилися наречені саме заявдяки радіо. За одруженням молодят - стежило усе місто.

  Замість традиційної фати та білої сукні – ретро-вбрання. Замість весільних квітів – іграшкові ведведики. Замість РАГСу – ефірна студія Черкаського радіо. Це весілля у прямому ефірі. Саме у такий спосіб вирішили побратися радіоведуча Ірина Тітовська та звукорежисер Сергій Гончар.

  Ідея одружитися у прямому ефірі виникла не випадково. Адже і освідчення молодят відбулося під час радіо-марафону.

  Сергій, молодий: "Був 50-годинний марафон і хотілося якось підтримати, там, додати трохи енергії, сил, адреналіну і в кінці зробив пропозицію Ірині руки і серця. Вона, на мою радість, не відмовилась. Дякую за це".

  Ірина, молода: "Ми просто вирішили, що освідчення в прямому ефірі, ну давай і женитися в прямому ефірі. Подивилися в Інтернеті, начебто такого й не робили, тому вирішили: А чому б і ні".

  Церемонія складалася із випробувань пари на готовність до подружнього життя, благословення батьків, весільних обітниць та обміну каблучками. Церемоніймейстери - колеги по цеху та друзі.

  Ольга Касьянова, церемоніймейстер: "Як найбалакучіший церемоніймейстер, можу вам сказати, що навіть у мене не вистачало слів, для того, щоб переказувати всі емоції і всі події – розповідати, що відбувалося у студії".

  Знайомству пара завдячує радіо. А тому не дивно, що навіть протягом традиційної прогулянки, молодята постійно тримали телефонний зв`язок зі студією і усіма враженнями ділилися зі слухачами.  

  Юлія Баранько, Василь Іщенко. Черкаси, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Ірані з`явилася кіберполіція
  Наступний матеріал
  У Японії новий спалах пташиного грипу
  Теги: