У світі діагностували рекордну кількість нових випадків COVID-19 – на коронавірус захворів президент Гондурасу

Президент Гондурасу Хуан Орландо Ернандес stmegi.com
51-річний Ернандес сказав у своєму національному зверненні, що він відчув себе зле у вихідні. Говорить, що коронавірусом заразилась і його дружина

16 червня в світі діагностували 142 557 заражень COVID-19. 16 червня у світі від коронавірусу померли 6592 пацієнти. Про це повідомляє Worldometers.

У Бразилії за минулу добу діагностували 34 918 випадків захворювання на коронавірус, у США – 25 450, в Індії – 11 135, у Росії – 8248, у Чилі – 5013, у Пакистані – 4443 та інші. Нові випадки захворювання виявили в 151 країнах світу.

Бразилія

У Бразилії захворіли понад 923 тисячі.

При цьому майже 35 тисяч із них зареєстрували за минулу добу. Померли більше ніж 45 000, вилікувалися – понад 490 тис.

Франція

У Франції вимагають відновити вакцинацію дітей, припинену через карантин. У країні наголошують на нагальній необхідності відновити планові вакцинації дітей, які були перервані через карантинні обмеження. Про цю проблему заявив незалежний урядовий орган – Вища адміністрація здоров'я, повідомляє "Укрінформ".

"Епідемія COVID-19 спричинила величезний негативний вплив на вакцинацію, що призвело до значного зменшення числа вакцинованих людей. Вища адміністрація здоров'я наголошує на важливості вакцинації у попередженні ризиків інфікувань, особливо серед дітей та деяких інших вразливих груп населення", – йдеться в заяві.

Медичні експерти закликали лікарів проконтролювати серед своїх пацієнтів ситуацію щодо проведення вакцинації. У заяві стверджується, що за попередні три місяці, з початку пандемії, до 44 тис. дітей, віком від 3 до 18 місяців, не були планово вакциновані від дифтерії, правця, поліомієліту, коклюшу, менінгіту, грипу типу В та гепатиту В.

Окрім цього, у період карантину у Франції кількість консультацій пацієнтів із лікарями загальної практики скоротилася на 40%, що також має негативні наслідки, особливо для людей із хронічними захворюваннями.

Гондурас

Президент Гондурасу заявив, що підхопив коронавірус. Президент Гондурасу Хуан Орландо Ернандес сказав, що він і його дружина заразилися COVID-19. Про це пише Bloomberg із посиланням на звернення президента країни.

51-річний Ернандес сказав у своєму національному зверненні, що він відчув себе зле у вихідні і в нього з'явилися легкі симптоми хвороби.

Президент Гондурасу запевнив, що в нього достатньо енергії, щоб продовжувати працювати.

Як повідомляв 5.UA, за добу в Україні виявили 758 нових випадків інфікування. Це найбільші показники з початку пандемії нового коронавірусу. 

Попередній матеріал
"Визнаючи благородний характер української нації": як 101 рік тому Ватикан підтримав незалежність УНР
Наступний матеріал
Що об'єднує фільм "Армагедон" і космонавта Каденюка: ТОП історій про українців, які підкорювали Всесвіт
Loading...