https://prm.ua

У одного з творців "Новачка" виявили рак на останній стадії

"Новачок" належить до четвертого покоління бойових отруйних речовин, створених в СРСР

Радянський хімік Віл Мірзаянов, який вважається одним з творців родини отруйних речовин "Новачок», заявив, що лікується від онкозахворювання на останній стадії. Про це він написав у своєму Facebook.

"Лікарі повідомили, що у мене рак останньої стадії... Почали лікувати гормональною терапією, заснованою на тому, що гормони перешкоджають доступу тестостерону до ракових клітин, і тим самим позбавляючи їх необхідного джерела енергії. В результаті (в ідеалі) ракові клітини гинуть до п'ятивідсоткового рівня, з чим люди живуть від 15 до 25 років. Теж в ідеалі. Приймав таблетки з цими гормонами, і потім їх ввели внутрішньовенно на цілих півроку. Таблетки вже не ковтаю. Однак лікування дуже чутливе. Доводиться терпіти", - розповів він.

Довідка. "Новачок" – родина фосфорорганічних отруйних речовин нервово-паралітичної дії. Роботи над їхнім створенням розпочались в СРСР ще в середині 1960-х й тривали аж до початку 1990-х вже в РФ. Перший представник цієї родини був синтезований Петром Кірпічовим ще в 1972 році. "Новачок" належить до четвертого (за іншими даними третього) покоління бойових отруйних речовин, створених в СРСР. Отруйні речовини класу "Новачок" прямо не згадані в Конвенції про хімічну зброю, проте через надзвичайно високу отруйність та відсутність іншого практичного використання підпадають під загальні розділи Конвенції. Інформація про отруйну дію на людину сполук "Новачок" у відкритих джерелах відсутня, проте наявна інформація дає змогу стверджувати, що за оптимальних умов "Новачок" у 5-10 разів отруйніший за агент VX – бойову отруйну речовину нервово-паралітичної дії, яку вважають однією з найбільш токсичних з будь-коли синтезованих.

Як повідомляв 5.UA, 5 вересня прокуратура Великої Британії назвала імена двох росіян, підозрюваних у спробі замаху на життя Сергія і Юлії Скрипалів у Солсбері. За словами Мей, британська розвідка з'ясувала, що підозрювані – офіцери ГРУ. Прем'єр-міністр закликала країни-союзниці Великої Британії активізувати спільні зусилля, щоби протистояти російській розвідці.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Потужний вибух газу у Великій Британії вщент поруйнував будинок – фото

Вибух газу у Великій Британії
/
Вибух газу у Велика Британія
/
Вибух газу у Великій Британії
/
Вибух газу у Великій Британії
/
Вибух газу у Великій Британії
/
Вибух газу у Великій Британії
/
Вибух газу у Великій Британії
/
Вибух газу у Великій Британії
/
Вибух газу у Велика Британія
/
Вибух газу у Велика Британія
/
Вибух газу у Велика Британія
/

Попередній матеріал
"Нас закинули в боргову яму": Гройсман пояснив, чим загрожує невиконання вимог МВФ
Наступний матеріал
"Став символом мужності українців" – Порошенко в День українського кіно подякував Сенцову за нескореність

Отруєння Скрипалів: підозрювані є офіцерами російської військової розвідки

Отруєння Скрипалів: оприлюднено імена підозрюваних громадян РФ

Денісова звернулася до Москалькової із пропозицією у зв'язку зі значним погіршенням стану Балуха

РФ зводить паркан між українським і російським селищами: як зміниться дорожній рух у Міловому

#Кендзьор: Володимир Крижанівський про гірку долю українців у Росії – відео

На Київському вокзалі Москви розгорнули банер на підтримку Сенцова