М'ясокомбінат у Німеччині
М'ясокомбінат у Німеччині 5 канал

У Німеччині на м’ясокомбінаті виявили спалах COVID-19: що робить місцева влада – сюжет

Читайте по-русски
Значна частина працівників підприємства із країн Східної Європи

Поки у світі відкривають кордони, проводять вибори та ходять на пляжі, у Німеччині знову спалахнув коронавірус. Епіцентром стала одна з найбільших боєнь у Європі. Там сотні недужих на COVID-19. Яких заходів вживає місцева влада? Кореспондентка "5 каналу" Мирослава Танська розкаже.

Новий спалах коронавірусу у Німеччині. На м'ясокомбінаті "Тоенніс". Він розташований у німецькій землі Північний Рейн-Вестфалія. Вперше недугу на скотобійні виявили 17 червня. І вже нині там підтвердили понад тисячу випадків інфікування. Поки що протестували половину робітників: три тисячі. У решти наявність коронавірусу планують перевірити впродовж наступних кількох днів.

"Ситуація не дуже обнадійлива, ми у небезпеці та стресі. Але консультуємося з усією командою, що і як робити. Одне знаю напевно – ми зможемо побороти цю проблему разом", – сказав Клеменс Тоенніс, власник м’ясокомбінату у Німеччині.

Значна частина працівників – із країн Східної Європи. Керівництво підприємства припускає: саме вони могли занести інфекцію, адже після зняття обмежень поїхали додому. Відповідальність за ситуацію взяв на себе власник м’ясокомбінату.

"Як бізнесмен, а також звичайна людина, яка поважає права людей, можу сказати лише одне. Прошу вибачення за цю ситуацію, яка сталася. Так, я беру на себе відповідальність за інфікування людей", – заявив Клеменс Тоенніс, власник м’ясокомбінату у Німеччині.

Нині м’ясокомбінат не працює, керівництво відправило усіх на двотижневий карантин. У місті та його околицях зростає паніка. Люди побоюються, що спалах на підприємстві може становити загрозу для усього округу. Для безпеки припинили роботу шкіл та дитячих садочків.

"Я прекрасно розумію страхи людей. У мене теж є діти і я уявляю, чим це усе може закінчитися. Я зацікавлений у тому, щоб все було гаразд. Школи і садочки мають поки бути закритими, здоров’я у пріоритеті", – повідомив Свен-Георг Аденауер, окружний Комісар району Гутерсло у Німеччині.

Місцева влада переконана, їй вдасться усе зробити найкращим чином та убезпечити людей.

"Ми намагаємося зробити абсолютно усе, аби протистояти цьому виклику. Ми не повинні допустити поновлення карантину. Все у наших силах", – заявив Свен-Георг Аденауер, окружний Комісар району Гутерсло у Німеччині.

М’ясокомбінат "Тоенніс" – найбільший у всій Європі. І саме він став другим у Німеччині, де стався спалах коронавірусу. У травні велику кількість інфікувань виявили на підприємстві Вестфлеіш на цій же землі. Тоді всю відповідальність поклали на заробітчан зі східної Європи, які працювали на м’ясокомбінаті.

Мирослава Танська, "5 канал"

Попередній матеріал
Вибух на Позняках: що відомо про трагедію на цю годину – включення
Наступний матеріал
Купала за старовинними традиціями на острові Хортиця: як святкують чоловіки та жінки – сюжет
Loading...

У Німеччині презентували мобільний додаток для протидії COVID-19 – відео

Коронавірус у світі: у Німеччині – масовий спалах COVID-19 у церкві, а Чорногорія першою в Європі подолала недугу

Коронавірус у Німеччині: Меркель пояснила суворі карантинні обмеження

1,5-метрові палиці на голові і манекени: як працюють ресторани під час карантину

Карантин у світі: як європейські країни послаблюють обмеження

Коронавірус у світі: в Німеччині вийшли на протести через карантин, а у Франції готуються знімати обмеження