МЗС
МЗС Вікіпедія

У МЗС України війну в районі Нагірного Карабаху визнали завершеною

  Читайте по-русски
  Україна вітає припинення Азербайджаном і Вірменією бойових дій

  Міністерство закордонних справ України у середу, 11 листопада, відреагувало на припинення бойових дій між Азербайджаном і Вірменією в районі Нагірного Карабаху. У відомстві наголосили, що підтримують територіальну цілісність Азербайджану в міжнародно визнаних кордонах, та визнали війну завершеною.

  "Україна вітає припинення Азербайджаном і Вірменією бойових дій у районі нагірнокарабаського конфлікту. Вважаємо, що наступним кроком має стати відновлення стабільності та життєдіяльності регіону, а також продовження міжнародних зусиль для досягнення повного врегулювання нагірнокарабаського конфлікту на основі міжнародного права", – мовиться у заяві на сайті зовнішньополітичного відомства.

  У МЗС наголосили, що підтримка територіальної цілісності Азербайджанської Республіки у міжнародно визнаних кордонах – є основоположним принципом є для України, яка досі потерпає від російської агресії, і частина території якої залишається під тимчасовою окупацією Росії.

  Нагадаємо, лідери Вірменії, Азербайджану та Росії підписали спільний документ про припинення бойових дій у Нагірному Карабасі. Перемир'я набуло чинності з 10 листопада.

  Після цього тисячі вірмен вийшли на протести. Вони не задоволені угодою й вважають, що це втрата своїх територій. Мітингувальники навіть увірвалися до будівлі уряду й побили спікера парламенту, який проїжджав повз.

  Попередній матеріал
  Комбінація похолодання та антициклону: в Україні можна буде побачити одне з найкрасивіших метеорологічних явищ
  Наступний матеріал
  Кількість лікарняних в Україні зросла майже на 50% за останній місяць
  Loading...