unian.ua

У Москві поліція відпустила затриманого спецкореспондента УНІАН і аспіранта МДУ

  Цимбалюка затримали після того, як він записав інтерв'ю з аспірантом історичного факультету МДУ, який 18 березня, в день анексії Криму, вивісив прапор України

  У Москві поліція відпустила затриманих кореспондента УНІАН у РФ Романа Цимбалюка, оператора телеканалу "1+1" Микиту Бородіна та аспіранта історичного факультету МДУ Захара Сарапулова. Про це УНІАН повідомив Роман Цимбалюк. 

  "Щойно відпустили", – сказав він.

  Як повідомляв 5.UA, у Москві поліція затримала кореспондента УНІАН у РФ Романа Цимбалюка. Як повідомив сам Цимбалюк у коментарі УНІАН, його затримали після того, як він записав інтерв'ю з аспірантом історичного факультету МДУ Захаром Сарапуловим, який 18 березня, в день анексії Криму, вивісив прапор України. 

  Нагадаємо, 30 вересня в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки". У вітчизняному ЗМІ цю акцію назвали спланованою провокацією. Нагадаємо, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вимагала реакції світової спільноти на затримання українського журналіста в РФ.

  Попередній матеріал
  Затриманий у Москві кореспондент УНІАН Цимбалюк відмовився давати пояснення російській поліції – документ
  Наступний матеріал
  У головного поліцейського Шостки знайшли купу вогнепалу, десятки ножів, золоті злитки та прапор Росії – фото
  Loading...

  Українські дипломати в Москві з'ясовують обставини затримання журналіста УНІАН у Росії

  ПАРЄ рішучо вимагає звільнення Сущенка, Сенцова та Семени – резолюція

  "Більше 100 нових імен": ЄС чекає від України оновленого "списку Сенцова"