5 канал

Затриманий у Москві журналіст УНІАН: "Зараз ми перебуваємо у відділку поліції МДУ" – відео

Наразі журналіст має давати свідчення

Затриманий у Москві журналіст УНІАН Роман Цимбалюк в ексклюзивному коментарі "5 каналу" повідомив, що його досі не відпустили і тримають у відділку поліції. 

"Зараз я іду якраз давати свідчення. Ми перебуваємо у відділку поліції МДУ. Нас затримали, тому що ми проводили інтерв'ю біля МДУ з російським студентом Захаром, який вивісив прапор України 18 березня", – сказав Цимбалюк.

Як повідомляв 5.UA, у Москві поліція затримала кореспондента УНІАН у РФ Романа Цимбалюка. Як повідомив сам Цимбалюк у коментарі УНІАН, його затримали після того, як він записав інтерв'ю з аспірантом історичного факультету МДУ Захаром Сарапуловим, який 18 березня, в день анексії Криму, вивісив прапор України. 

Нагадаємо, 30 вересня в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки". У вітчизняному ЗМІ цю акцію назвали спланованою провокацією. Нагадаємо, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вимагала реакції світової спільноти на затримання українського журналіста в РФ.

Попередній матеріал
Делегації країн у ПАРЄ шоковані візитом Аграмунта в Сирію на запрошення російських депутатів – Ар'єв
Наступний матеріал
Затриманий у Москві кореспондент УНІАН Цимбалюк відмовився давати пояснення російській поліції – документ
Loading...

Незаконно затриманому в РФ журналістові Сущенку вкотре подовжили арешт

Справа Сущенка є абсолютно зрежисована і політична – МЗС

Суд у Москві виніс чергове рішення щодо українського журналіста Сущенка: Фейгін прокоментував