Facebook / Roman Tsymbaliuk

Українські дипломати в Москві з'ясовують обставини затримання журналіста УНІАН у Росії

У Москві поліція затримала кореспондента УНІАН у РФ Романа Цимбалюка

Українські дипломати в Москві з'ясовують обставини затримання журналіста УНІАН в Російській Федерації Романа Цимбалюка. Про це УНІАН повідомив начальник управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич. 

"Мені відома ця інформація. Консул перевіряє цю інформацію. Я, як тільки матиму офіційне підтвердження, одразу ж поінформую", – сказав Кирилич.

Інформаційне агентство УНІАН також опублікувало заяву про те, що вважає неприпустимим затримання своїх співробітників у Російській Федерації Співробітники поліції завадили виконанню журналістами своїх професійних обов'язків.Як повідомляв 5.UA, у Москві поліція затримала кореспондента УНІАН у РФ Романа Цимбалюка. Як повідомив сам Цимбалюк у коментарі УНІАН, його затримали після того, як він записав інтерв'ю з аспірантом історичного факультету МДУ Захаром Сарапуловим, який 18 березня, в день анексії Криму, вивісив прапор України. 

Нагадаємо, 30 вересня в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки". У вітчизняному ЗМІ цю акцію назвали спланованою провокацією. Нагадаємо, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вимагала реакції світової спільноти на затримання українського журналіста в РФ.

Попередній матеріал
Двобій "Сторч-Браун": чому Рада ніяк не може обрати аудитора для НАБУ
Наступний матеріал
Росія готує потужні навчання на кінець літа – Романенко
Loading...

Незаконно затриманому в РФ журналістові Сущенку вкотре подовжили арешт

Справа Сущенка є абсолютно зрежисована і політична – МЗС

Суд у Москві виніс чергове рішення щодо українського журналіста Сущенка: Фейгін прокоментував