play.google.com

У Китаї фіксують рекордне зростання народжуваності

  Влада побоюється, що працюючі китайці скоро не зможуть утримувати стрімко старіюче населення

  Минулого року в Китаї народилися 17,86 млн дітей. Це найвищий рівень народжуваності з 2000-го року. Про це заявив представник Державного комітету у справах охорони здоров'я і планового дітонародження Ян Веньчжуан, повідомляє ВВС.

  Таких показників у країні досягнули попри те, що кількість жінок дітородного віку знизилося на 5 млн. Для порівняння, середня народжуваність в 2011-2015 роках становила на 1,4 млн осіб менше.

  Таким чином, вважають китайські влади, скасування політики "одна сім'я - одна дитина" виявилася "дуже своєчасною і дуже ефективною".

  Китай вирішив внести поправки в свою демографічну політику в кінці жовтня 2015 року, дозволивши сім'ям мати по двоє дітей. 

  Нагадаємо, що свого часу політика "одна сім'я – одна дитина" була введена в 1979 році, щоб обмежити приріст населення. Для тих, хто хотів мати двох дітей, були передбачені штрафи та інші покарання. В результаті число працюючих громадян почало скорочуватися. Зараз влада побоюється, що працюючі китайці скоро не зможуть утримувати стрімко старіюче населення.

  Як повідомляв 5.ua, у листопаді 2016 року Марина Порошенко підписала з Китаєм грант у розмірі $200 тис. на інклюзивну освіту.

  Попередній матеріал
  На вихід з авто: Бойовики "ДНР" не пустили місію ОБСЄ до автодороги на Маріуполь
  Наступний матеріал
  НАБУ перевірить кандидатів на посади суддів Верховного Суду
  Loading...

  Знести за 10 секунд: у Китаї підірвали 19 багатоповерхівок – відео

  Лідери України та Китаю домовились провести засідання міжурядової комісії зі співробітництва

  Китайський Новий рік: У Шанхаї відкрився фестиваль світла

  У Китаї вчені натрапили на гробницю віком у 2 тисячі років