Зустріч Петра Порошенка та Сі Цзіньпіна
Зустріч Петра Порошенка та Сі Цзіньпіна Офіційний сайт Президента України

Лідери України та Китаю домовились провести засідання міжурядової комісії зі співробітництва

  Сі Цзіньпін запросив українську делегацію взяти участь у реалізації ініціативи КНР "Один пояс, один шлях"

  У рамках участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі Президент Петро Порошенко провів зустріч із Головою Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіном, інформує прес-служба глави держави.

  Голова КНР підкреслив, що Китай підтримує територіальну цілісність і суверенітет України. Було досягнуто домовленості щодо продовження взаємодії двох країн заради підтримання миру та стабільності як на регіональному, так і на глобальному рівнях – у тому числі в рамках Ради Безпеки ООН.

  Було підкреслено, що українсько-китайські відносини мають стратегічний характер та базуються на принципах взаємної поваги до суверенітету і територіальної цілісності двох країн.

  Президент України привітав китайського лідера з 25-річницею встановлення дипломатичних відносин між Україною та КНР. Глави двох держав висловилися за активізацію економічної співпраці між Україною та КНР. Було домовлено провести у 2017 році засідання українсько-китайської міжурядової комісії зі співробітництва.

  Президент зазначив, що Україна зацікавлена брати активну участь у реалізації ініціативи Китаю "Один пояс, один шлях" та має для цього значний потенціал. У свою чергу, голова КНР запросив українську делегацію взяти участь у цьому форумі.

  Лідери обох держав домовилися активізувати політичний діалог на найвищому рівні. Сторони домовилися про обмін візитами, строки яких будуть погоджені дипломатичними каналами.

  Попередній матеріал
  Порошенко увів у дію рішення про посилення захисту об'єктів критичної інфраструктури
  Наступний матеріал
  У Кропивницькому піймали суддю на хабарі
  Loading...
  Китай ініціює створення ЗВТ з Україною – посол

  Китай ініціює створення ЗВТ з Україною – посол

  Марина Порошенко підписала з Китаєм грант у розмірі $200 тис. на інклюзивну освіту

  Марина Порошенко підписала з Китаєм грант у розмірі $200 тис. на інклюзивну освіту

  Голова КНР привітав українців з Днем Незалежності

  Голова КНР привітав українців з Днем Незалежності