Зустріч Петра Порошенка та Сі Цзіньпіна

Лідери України та Китаю домовились провести засідання міжурядової комісії зі співробітництва

  Сі Цзіньпін запросив українську делегацію взяти участь у реалізації ініціативи КНР "Один пояс, один шлях"

  У рамках участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі Президент Петро Порошенко провів зустріч із Головою Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіном, інформує прес-служба глави держави.

  Голова КНР підкреслив, що Китай підтримує територіальну цілісність і суверенітет України. Було досягнуто домовленості щодо продовження взаємодії двох країн заради підтримання миру та стабільності як на регіональному, так і на глобальному рівнях – у тому числі в рамках Ради Безпеки ООН.

  Було підкреслено, що українсько-китайські відносини мають стратегічний характер та базуються на принципах взаємної поваги до суверенітету і територіальної цілісності двох країн.

  Президент України привітав китайського лідера з 25-річницею встановлення дипломатичних відносин між Україною та КНР. Глави двох держав висловилися за активізацію економічної співпраці між Україною та КНР. Було домовлено провести у 2017 році засідання українсько-китайської міжурядової комісії зі співробітництва.

  Президент зазначив, що Україна зацікавлена брати активну участь у реалізації ініціативи Китаю "Один пояс, один шлях" та має для цього значний потенціал. У свою чергу, голова КНР запросив українську делегацію взяти участь у цьому форумі.

  Лідери обох держав домовилися активізувати політичний діалог на найвищому рівні. Сторони домовилися про обмін візитами, строки яких будуть погоджені дипломатичними каналами.

  Попередній матеріал
  Порошенко увів у дію рішення про посилення захисту об'єктів критичної інфраструктури
  Наступний матеріал
  У Кропивницькому піймали суддю на хабарі

  Китай ініціює створення ЗВТ з Україною – посол

  Марина Порошенко підписала з Китаєм грант у розмірі $200 тис. на інклюзивну освіту

  Голова КНР привітав українців з Днем Незалежності