місія ОБСЄ на Донбасі gottstat.com

На вихід з авто: Бойовики "ДНР" не пустили місію ОБСЄ до автодороги на Маріуполь

Терористи відмовилися витягти протитанкові і протипіхотні міни, зафіксовані спостерігачами на блокпості

Найманці терористичної організації "ДНР" не пропустили патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ ОБСЄ) до автодороги, що веде до Маріуполя. Про це інформує "ЛІГАБізнесІнформ" із посиланням на прес-службу ОБСЄ.

"Бойовики відмовили патрулю місії в доступі до автодороги Т0519 в напрямку Маріуполя і відмовилися витягти протитанкові і протипіхотні міни, зафіксовані спостерігачами на блокпості. Присутній на місці генерал-майор ЗС РФ при СЦКК повідомив, що він не може посприяти забезпеченню свободи пересування СММ", – цитує видання повідомлення прес-служби.

Крім того, бойовики зупинили ОБСЄ на КПВВ у с. Верхньошироківське (колишнє с. Октябр, 29 км на північний схід від Маріуполя – 5.ua) і вимагали, щоб спостерігачі вийшли з автомобіля. Терористи розпитували, як довго спостерігачі працюють у СММ, а в однієї з них – ким вона працювала раніше. Патрулю дозволили продовжити рух лише після того, як спостерігачі відповіли на питання.

Нагадаємо, три дні тому 5.ua повідомляв, що бойовики перешкоджають діяльності ОБСЄ, приховуючи місця розташування забороненого озброєння.

Попередній матеріал
У НБУ сказали, коли буде готовий новий закон про валюту
Наступний матеріал
У Китаї фіксують рекордне зростання народжуваності
Loading...
ОБСЄ: Донеччині загрожує хімічне забруднення

ОБСЄ: Донеччині загрожує хімічне забруднення

СММ ОБСЄ працюватиме на Донбасі цілодобово – Курц

СММ ОБСЄ працюватиме на Донбасі цілодобово – Курц

На Донеччині бойкотували зустріч із російським офіцером ОБСЄ

На Донеччині бойкотували зустріч із російським офіцером ОБСЄ