У Польщі спецслужби провели обшук у проросійських активістів

  Марчевський та Марецький, окрім поширення проросійських поглядів, схвалюють окупацію Криму та називають Україну ворогом Польщі

  У польському місті Кракові працівники спецслужби провели обшук в помешканнях проросійськи налаштованих активістів Славоміра Марчевського і Марека Марецького. Про це повідомляє місцева преса, передає "Укрінформ".

  "Як інформують джерела, ці дії пов’язані з операцією, яка відбулася кілька тижнів тому, головою ціллю якої була партія Zmiana, яка має ліві погляди у соціальних питаннях, але однозначно проросійська і відповідно антиукраїнська в міжнародній політиці", – інформують місцеві ЗМІ.

  Про проведення обшуків сповістив Марчевський на сторінці у соцмережі. Він зазначив, що функціонери Агентства внутрішньої безпеки (ABW) вилучили в нього вдома 53 предмети, зокрема ноутбук, носії даних, мобільні телефони. 

  Водночас ані прокуратура, ані ABW поки що офіційно не коментують цю справу.

  Як відомо, 2014 року Марчевський та Марецький разом із членами партії поїхали в Україну, де спільно нищили пам’ятники УПА і Степану Бандері. 

  "Вони робили це таким чином, щоб провину за це покласти на польську меншину в Україні. За інформацією польських спецслужб, це фінансувалося з Росії", – йдеться в повідомленні. Зазначається також, що двоє активістів готувалися взяти участь у демонстраціях проти НАТО під час Варшавського саміту організації 8-9 липня.

  Як стало відомо, зазначені особи, крім поширення проросійських поглядів, схвалюють окупацію Криму та називають Україну ворогом Польщі.

  Нагадаємо, 9 травня у Києві проросійські активісти напали на правоохоронців. Крім того, у Харкові сталися сутички між патріотами та проросійськими активістами.

  Попередній матеріал
  У Києві відбудеться Український форум з енергоефективності
  Наступний матеріал
  У Таїланді слонам співають колискові, аби краще спали

  У Маріуполі святкують другу річницю визволення міста від проросійських окупантів

  Джамала: Під нашим будинком у Криму ночують проросійські журналісти

  Проросійські хакери атакували штаб-квартиру партії Меркель

  У Києві проросійські активісти напали на правоохоронців