Порошенко: "Гібридна агресія" вимагає від України "гібридної оборони"

Розв’язана проти нашої держави гібридна війна вимагає від нас продовжувати застосовувати асиметричне комплексне реагування на загрози

Досвід, отриманий під час дворічної агресії Російської Федерації проти України, дозволяє як спрогнозувати подальші дії Кремля, так і відпрацювати ефективну стратегію захисту при будь-якому розвитку ситуації – від широкомасштабної агресії до проявів "гібридних загроз". Про це заявив Президент Петро Порошенко під час участі в робочій науково-практичної конференції "Уроки гібридної війни: військові аспекти", яка проходить в Генеральному штабі Міністерства оборони України у вівторок, передає "Інтерфакс-Україна".

"Адекватно реагуючи на дії агресора, ми повинні узагальнити вже накопичений нами досвід і спрогнозувати подальші дії Російської Федерації щодо нашої країни. Постійно повинен вестися пошук ефективних стратегій захисту від "гібридних загроз". Повинні вивчатися уроки цієї війни, тестуватися і підтверджуватися відповідні концепції протидії, поліпшуватися національні здібності і сумісність з НАТО", – сказав Порошенко.

"Розв’язана проти нашої держави гібридна війна вимагає від нас продовжувати застосовувати асиметричне комплексне реагування на загрози. Оборона від гібридної агресії теж має бути гібридною", – додав він.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко заявив, що країна-агресор сьогодні стукає до нас у двері – і пропонує купити трохи газу.

Попередній матеріал
У Таїланді слонам співають колискові, аби краще спали
Наступний матеріал
З'явилось перше фото Афанасьєва і Солошенка на борту українського військового літака

Порошенко: Війна на Донбасі не виправдовує відсутність реформ

Столтенберг: НАТО не хоче нової "холодної війни" з Росією