З'явилось перше фото Афанасьєва і Солошенка на борту українського військового літака

Перша світлина ще двох визволених українських бранців опублікована в соцмережах

Речник Президента України Святослав Цеголко та віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко опублікували на своїх сторінках у Facebook перший знімок ще двох визволених з російської неволі українських заручників – Юрія Солошенка і Геннадія Афанасьєва. Також оприлюднене фото самого літака, який доправить бранців на Батьківщину.

"Нарешті ми на території України!" – перші слова Юрія Солошенка і Геннадія Афанасьєва в українському військовому літаку. Вилітаємо з Москви до Києва", – написав у коментарі до фото речник глави держави.

Ірина Геращенко, у свою чергу, повідомила: "Вже в літаку! Всі подробиці цього чудового дня за кілька годин. Юрій Солошенко і Геннадій Афанасьєв вилітають до Києва. Доручення Президента виконано. Ще двоє наших українців звільнено. Ми з Цеголком і усіма причетними щасливі! Ми довго за це боролися – в Мінську, на всіх міжнародних майданчиках, не було жодної зустрічі Президента, де б не піднімалося питання звільнення наших".

Нагадаємо, раніше про те, що незаконно засуджені у Росії українці Юрій Солошенко та Геннадій Афанасьєв уже перебувають на борту українського літака, повідомив сам Президент.

Попередній матеріал
Порошенко: "Гібридна агресія" вимагає від України "гібридної оборони"
Наступний матеріал
Порошенко доручив готувати інфраструктуру на випадок вторгнення Росії

За Солошенком та Афанасьєвим відправили літак Міноборони – ЗМІ

Мати Афанасьєва підтвердила інформацію, що обмін відбудеться сьогодні – ЗМІ

Обмін Афанасьєва та Солошенка запланований на сьогодні – ЗМІ

Солошенко та Афанасьєв написали прохання про помилування - ЗМІ

Мін'юст передав РФ документи для повернення Солошенка і Афанасьєва

5 канал - трансляція наживо