Порошенко: Солошенко та Афанасьєв уже на борту українського літака

  Незаконно засуджені у Росії українці Юрій Солошенко та Геннадій Афанасьєв уже перебувають на борту українського літака

  Незаконно засуджені в РФ громадяни України Юрій Солошенко та Геннадій Афанасьєв уже перебувають на борту українського літака, який прямує в Київ. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook. 

  "Юрій Солошенко і Геннадій Афанасьєв уже на борту українського літака і вилітають з Москви до України", – написав Порошенко.

  Як повідомляв 5.ua, раніше ЗМІ повідомили, що у вівторок, 14 червня відбудеться обмін українців Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка. Зазначалося, що, найімовірніше, Солошенка та Афанасьєва обміняють на фігурантів справи "подій 2 травня".

  Нагадаємо, 30 травня Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко написали прохання про помилування на ім'я президента РФ Володимира Путіна. 11 червня міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що юридична сторона справи про звільнення Афанасьєва і Солошенка повністю завершена, тому можна говорити про стриманий оптимізм.

  Зауважимо, Геннадій Афанасьєв отримав 7 років в'язниці за нібито створення терористичного угруповання в Сімферополі, виконуючи розпорядження "Правого сектора" (версія російського слідства). 73-річного Юрія Солошенка в РФ звинуватили в шпигунстві на користь України.

  Попередній матеріал
  На Харківщині затримали терориста, що прибув вербувати до лав "ДНР"
  Наступний матеріал
  УЄФА умовно дискваліфікував збірну Росії і наклав штраф 150 тис. євро

  За Солошенком та Афанасьєвим відправили літак Міноборони – ЗМІ

  Мати Афанасьєва підтвердила інформацію, що обмін відбудеться сьогодні – ЗМІ

  Обмін Афанасьєва та Солошенка запланований на сьогодні – ЗМІ

  Солошенко та Афанасьєв написали прохання про помилування - ЗМІ