За Солошенком та Афанасьєвим відправили літак Міноборони – ЗМІ

  Адвокат Афанасьєва погодився коментувати інформацію "після того, як усе скінчиться"

  За засудженими в РФ українцями Юрієм Солошенком та Геннадієм Афанасьєвим з України вирушив літак Міноборони. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на власні джерела.

  Водночас адвокат Афанасьєва від коментарів відмовився. "Я не готовий наразі коментувати цю інформацію", – зазначив Олександр Попков та додав, що у такий спосіб захисник "боїться зашкодити".

  Як зазначає агенція, адвокат погодився дати коментар "після того, як усе скінчиться". Разом з тим, у МЗС України жодної інформації не надають. 

  Як повідомляв 5.ua, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що у вівторок, 14 червня відбудеться обмін українців Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка. Зазначалося, що, найімовірніше, Солошенка та Афанасьєва обміняють на фігурантів справи "подій 2 травня".

  Нагадаємо, 30 травня Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко написали прохання про помилування на ім'я президента РФ Володимира Путіна. 11 червня міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що юридична сторона справи про звільнення Афанасьєва і Солошенка повністю завершена, тому можна говорити про стриманий оптимізм.

  Зауважимо, Геннадій Афанасьєв отримав 7 років в'язниці за нібито створення терористичного угруповання в Сімферополі, виконуючи розпорядження "Правого сектора" (версія російського слідства). 73-річного Юрія Солошенка в РФ звинуватили в шпигунстві на користь України.

  Попередній матеріал
  Міноборони відновило майже 50 тис. одиниць військової техніки з початку АТО – Гуцуляк
  Наступний матеріал
  Грібаускайте зустрілася із Джамалою

  Мати Афанасьєва підтвердила інформацію, що обмін відбудеться сьогодні – ЗМІ

  Обмін Афанасьєва та Солошенка запланований на сьогодні – ЗМІ

  Солошенко та Афанасьєв написали прохання про помилування - ЗМІ

  Мін'юст передав РФ документи для повернення Солошенка і Афанасьєва