фото nato.int

Столтенберг: НАТО не хоче нової "холодної війни" з Росією

  НАТО зацікавлений у пошуку "каналів комунікації та політичному діалозі"

  НАТО не бажає нової "холодної війни" з Росією та нової гонки озброєнь. Про це заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг під час зустрічі з міністром оборони Польщі Антонієм Мацеревичем, повідомляє Deutsche Welle.

  "Ми не хочемо нової "холодної війни". Ми не хочемо нової гонки озброєнь. Наша мета – більш позитивні відносини з Росією, засновані на більшій співпраці. Принаймні, нам слід працювати на досягнення більш прогнозованих відносин", – зазначив Столтенберг.

  На його думку, НАТО зацікавлений у пошуку "каналів комунікації та політичному діалозі". На тлі цього Альянс воліє провести наступну зустріч на рівні послів з Росією до липня 2016 року, тобто до проведення наступного саміту НАТО, що має відбутися 8-9 липня у Варшаві.

  Саме на цьому саміті планують ухвалити рішення про розміщення чотирьох батальйонів з інших країн-членів НАТО на території Польщі та трьох країн Балтії. Раніше ці плани викликали критику з боку Росії.

  Як повідомляв 5.ua, витрати НАТО на оборону в Європі значно зростуть у 2016 році, вперше за майже десятиліття, через погрози з боку Росії та міграційну кризу на континенті. 

  Нагадаємо, парламентська асамблея НАТО закликала керівників Північноатлантичного союзу посилити здатності колективної оборони і разом виступити проти воєнного самоутвердження Росії.

  Попередній матеріал
  Краснов одружився у СІЗО
  Наступний матеріал
  "Укравтодор" вирішив обмежити рух фур удень через погані дороги
  Loading...

  FT: Країни НАТО в Європі вперше за десятиліття збільшать оборонні витрати

  Парламентарії НАТО закликають глав союзу готуватися до загрози з боку Росії

  НАТО обіцяє ще більше підтримувати Україну

  НАТО не поновить співпрацю з Росією до повного виконання Мінських угод – заступник генсека