У Києві проросійські активісти напали на правоохоронців

  Прихильники Наталії Вітренко розпилили сльозогінний газ

  Проросійські активісти, які долучилися до акції "Безсмертний полк" у Києві, влаштували сутичку з правоохоронцями. Як повідомляє LB.ua, до маршу приєдналися прихильники Наталії Вітренко і члени проросійськох релігійно-політичної організації корогвоносців.

  Коли учасники маршу підійшли до Парку слави, проросійські активісти почали відтісняти правоохоронців, а вітренківці розпилили сльозогінний газ. Пізніше відбулася бійка, але обійшлося без постраждалих.

  Повідомляється також, що екс-нардеп Володимир Марченко, який був серед прихильників Вітренко, записував події на камеру з наклейкою російського пропагандистського каналу ANNA News.

  Багато учасників акції "Безсмертний полк", яка сьогодні проходить по всій Росії, мають георгіївські стрічки, а деякі навіть принесли портрет Сталіна. Це провокує проукраїнських активістів на зіткнення, однак серйозних сутичок правоохоронцям вдалося уникнути.

  Нагадаємо, у Харкові сьогодні сталися сутички між патріотами та проросійськими активістами під час покладання квітів до Меморіалу Слави, а у Слов'янську під час Маршу Миру жителі облили зеленкою і обсипали борошном нардепа Наталю Королевську.

  Попередній матеріал
  У Грозному озброєні бойовики підірвали КПП
  Наступний матеріал
  Внаслідок бойових дій на Донбасі загинуло двоє українських військових

  У Слов’янську під час Маршу Миру Королевську облили зеленкою

  9 травня в Одесі: поліція працює в посиленому режимі

  В центрі Одеси знайшли пляшки з коктейлем Молотова

  У Харкові сталися сутички під час покладання квітів до Меморіалу Слави