6262.com.ua

У Слов’янську під час Маршу Миру Королевську облили зеленкою

Охоронці спробували закрити політика парасольками, однак безуспішно

У Слов’янську депутата від "Опозиційного блоку" Наталю Королевську облили зеленкою під час урочистої ходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом. Про це повідомляє місцевий портал 6262.com.uа.

На Марш Миру вийшли кілька сотень місцевих мешканців, які розділилися на дві групи. Проукраїнськи налаштовані активісти несли українські прапори та скандували "Слава Україні". Навпроти ж виступили мешканці, які кричали "Миру мир". В якийсь момент почалися сутички, в ході яких Королевську облили водою, а згодом в неї полетіли борошно та зеленка. 

Охорона депутата спробувала прикрити її парасольками та своїми спинами, однак це не завадило активістам досягнути своєї мети. Зазначимо, під акомпанемент оркестру "зелена" Королевська продовжила рухатися в колоні і зустрілась із ветеранами.

/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, 5 травня у Дніпропетровську колегу королевської по партії, заступника голови фракції партії "Опозиційний блок" Олександра Вілкула облили зеленкою та обсипали борошном.

Попередній матеріал
В центрі Одеси знайшли пляшки з коктейлем Молотова
Наступний матеріал
У Грозному озброєні бойовики підірвали КПП

Вілкула у Дніпропетровську облили зеленкою і посипали борошном

Марші пам'яті Бориса Нємцова: У Красноярську викрали організатора акції, у Воронежі учасників облили зеленкою, в Москві є затримані

Екс-начальника столичного СБУ часів Майдану облили зеленкою

РФ продовжує війну з їжею: 5 тонн білоруського м'яса облили "зеленкою"

Харківського депутата-комуніста облили зеленкою за заклик не визнавати РФ агресором

Російське генконсульство у Харкові закидали зеленкою і яйцями