most-dnepr.info

Вілкула у Дніпропетровську облили зеленкою і посипали борошном

Олександр Вілкул звинуватив у інциденті Бориса Філатова – той звинувачення відкидає, але зневаги до опонента не приховує

Сьогодні у Дніпропетровську народного депутата України, заступника голови фракції партії "Опозиційний блок" Олександра Вілкула облили зеленкою та обсипали борошном. Про це повідомив сам постраждалий у своєму Facebook. Факт підтвердив і чинний міський голова Дніпропетровська Борис Філатов.

У "замаху" Вілкул звинуватив "провокаторів з "Укропу" під керівництвом особистого прес-секретаря Філатова", та патетично ототожнив власний інцидент із боротьбою "напівдебілів-напівнацистів" із "священною пам'яттю" про "Велику Перемогу", яка є "найсвятішим святом в нашому житті". "А зеленку ми відмиємо", – запевнив депутат.

У свою чергу, Борис Філатов запевнив: йому невідомо, хто це зробив, і пояснив: "збитий льотчик Саша кожен раз приписує моє ім'я до своїх поразок". У відповідь на закиди міський голова заявив: "Бридкі спроби Вілкула і Ко щороку приватизувати нашу Перемогу викликають огиду. Саша, зеленку то ти відмиєш. А ось лайно з душі не вичерпаєш. Занадто в тебе його багато".

Нагадаємо, на минулих виборах Борис Філатов та Олександр Вілкул змагались за крісло міського голови Дніпропетровська. Філатов переміг у другому турі.

Borys Filatov / Facebook
Попередній матеріал
У Сирії 12 людей загинули внаслідок подвійного теракту
Наступний матеріал
В Києві з 15 травня стартує пляжний сезон
Теги:
Loading...