5 канал

У Грузії завершилися міжнародні військові навчання "Гібридний партнер" за участі України й НАТО

  Американські БПП "Страйкери" вперше брали участь у багатонаціональних навчаннях

  У Грузії завершилися міжнародні військові навчання "Нобл партнер" – "Гідний партнер". Їх проводили на військовій базі "Вазіані", неподалік Тбілісі. Участь у тренуваннях взяли майже 2800 військових із восьми держав. Серед них – і українські Збройні сили. Більше розповість журналіст "5 каналу" Нонна Стефанова.

  Майже два тижні, від 30 липня, військові НАТО і держав партнерів Альянсу проводили у Грузії міжнародні військові навчання "Гідний партнер". Відпрацьовували спільні дії, потрібні в кризових ситуаціях, обмінювалися досвідом, а під час офіційних церемоній вшановували хвилиною мовчання тих військових, що загинули під час бойових дій та у міжнародних місіях.

  Тімоті Догерті, заступник начальника штабу Європейського командування збройних сил США, говорить: "Грузія зробила великий внесок у ці ефективні і дуже складні навчання. Вона була дуже відкритою до союзників і партнерів "Нобл партнер". І ці зв'язки мають і далі зміцнювалися. Це неймовірна подія і ми дуже тішимося, що взяли у ній участь".

  Участь у навчаннях брали армійці п'яти країн НАТО – Великої Британії, Німеччини, Словенії, Туреччини і США. А також країн-партнерів альянсу – Грузії, Вірменії і України. Це близько тридцяти військових одного з підрозділів морської піхоти Збройних сил України.

  "Нобл партнер" відбуваються у Грузії уже втретє. Серед бойової техніки, яку використовували на базі Вазіані, – німецькі бронетранспортери "Боксер", американські танки "Абрамс" і бойові бронемашини піхоти "Бредлі" і "Страйкер". "Страйкери" вперше брали участь у багатонаціональних навчаннях.

  Нонна Стефанова, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Польщі перекинувся автобус з 85 пасажирами – є постраждалі
  Наступний матеріал
  Негода у світі: Польщу накрив потужний шторм, а в Португалії не вщухають лісові пожежі
  Loading...

  В НАТО відреагували на візит Путіна до Абхазії

  Як виглядає імітаційне обладнання від НАТО на $22 мільйони – фоторепортаж

  Під час навчань "Захід-2017" США подвоять кількість винищувачів місії НАТО в Литві

  У Грузії стартували військові навчання "Нобл партнер" за участі України й НАТО

  В НАТО бояться "троянського коня": після "Заходу-2017" РФ може залишити армію в Білорусі

  Україна і Грузія не можуть приєднатися до НАТО, поки їх землі топчуть війська РФ – сенатор США