У фіналі Євробачення Гайтана виступить передостанньою [відео]

  Україна вийшла до фіналу Євробачення. На завершальному концерті, який відбудеться в Баку у суботу, співачка Гайтана виступить передостанньою. У фіналі на сцену вийдуть 26 виконавців - по 10 з кожного півфіналу, господар конкурсу - Азербайджан - та п`ять країн-засновниць. Враженнями від 2-го півфіналу Євробачення ділиться Азад Сафаров.

  В Баку вже далеко за північ, проте тисячі людей - дорослі і малі - зібрались на бульварі, щоб дивитись Євробачення наживо. Щасливчики із квитками на величезну арену Євробачення - Крістал Хол - з усіх сил поспішають всередину.

  А от цим людям не можна ані на арену, ані на бульвар. Вони ретельно спостерігають за конкурсантами на великому моніторі прес-центру. Своїх симпатій до рідних країн - не приховують.

  Незабаром тут з’являється перша переможниця першого Євробачення – Ліз Асія. Черга фанів до неї шикується у два ряди. Та жінка одразу попереджує – приїхала не як співачка, а як наставник представниці Нідерландів. Проте секретами перемоги охоче ділиться з усіма.

  Ліз Асія, перша переможниця Євробачення: "Секрет у тому, щоби мати харизму. Якщо ви не будете співати від щирого серця - ви не переможете".

  Українська представниця Гайтана співає під сьомим номером. Публіка зустрічає і проводжає її оваціями. Вони не знають, що одного із танцюристів співачки не пустили в Баку, а на сцені їй довелось поміняти три пари взуття.

  Гайтана: "Мои подготовленные туфли дизайнерские, купленные за бешенные деньги, сломались на репетиции, так и не успев появиться на сцене, я одела вчера кеды – в кедах, сказали, не очень. Я одела вторые дизайнерские, которые мне привезли из Украины".

  Втім, курйози не завадили українській співачці. Разом з Гайтаною другий півфінал пройшли Литва, Боснія і Герцеговина, Сербія, Швеція, Македонія, Норвегія, Естонія, Мальта та Туреччина. Під час жеребкування Гайтана дізнається, що виступатиме у фіналі передостанньою.

  Гайтана: "Ну, двадцять п’ять - так двадцять п’ять, що тут такого, все нормально".

  Фінал Євробачення відбудеться у суботу. За перше місце боротимуться представники 26 країн. Фаворитами букмекери поки що називають Швецію, Росію, Італію та Туреччину.

  Азад Сафаров, Юрій Підлісевич, з Баку, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Новій Зеландії відбувся суд над винуватцями екокатастрофи
  Наступний матеріал
  У МВС презентували 3D-мультики про безпеку руху [відео]
  Теги: