У МВС презентували 3D-мультики про безпеку руху [відео]

  У МВС презентували три вітчизняні мультики у 3D-форматі про безпеку руху. У Державтоіспекції кажуть, що мультфільми розраховані, перш за все, на дітей, але будуть цікавими і для дорослих.

  Над роликами працювали п`ятеро українських аніматорів протягом майже п`яти місяців. Мультики створені за державний кошт. Скільки витрачено грошей - у МВС не зізнаються, а автори називають суму комерційною таємницею. Силовики планують демонструвати їх на телебаченні та на моніторах у місцях великого скупчення людей, як соціальну рекламу. Автори ж планують вже цьогоріч вести ці короткометражки на конкурси анімаційного мистецтва.

  Володимир Резніков, заступник начальника УДАІ МВС України: "Привиття саме основ безпеки поводження на дорозі повинні розпочинати не з людиною, коли вона отримала посвідчення водія, а цю роботу треба проводити ще починаючи з дитячого садочка".

  Олександр Мальцев, виконавчий директор анімаційної студії: "Идею мы создавали вместе, можна сказать, с Департаментом ГАИ. Нам очень помогли и наработки, и из дорожных проишествий. Там все истории из жизни взяты, только утрированы немножко".

  Попередній матеріал
  У фіналі Євробачення Гайтана виступить передостанньою [відео]
  Наступний матеріал
  Матчам 1/4 фіналу Євро-2012 передуватимуть змагання неповносправних дітей
  Теги: