Паломники
Паломники 5 канал

Тисячі мусульман прибули до Мекки, щоб розпочати хадж

  Читайте по-русски
  Влада Саудівської Аравії пустила тільки 60 тисяч людей

  Тисячі мусульман прибули до Мекки, щоб розпочати хадж – щорічне паломництво до священних для ісламу місць. Про це повідомляє Al Jazeera.

  Уже вдруге воно відбудеться в карантинних умовах. До пандемії участь у хаджі брали понад два з половиною мільйони прочан. Цього ж разу влада Саудівської Аравії пустила тільки 60 тисяч.

  Долучитися до обряду можуть лише вакциновані. Віряни також повинні зберігати соціальну дистанцію, а святиню регулярно дезінфікують. Хадж – один зі стовпів ісламу. Його має здійснити кожен мусульманин – бодай раз у житті. Під час паломництва віряни моляться у святих місцях, головне з яких – Кааба. За віруванням, це перший храм на землі, збудований Адамом.

  "Я прошу Бога відвернути від нас коронавірус, бо пандемія нас дуже налякала. Ситуація складна. Але я вдячний Господу за можливість бути серед обраних 60 тисяч паломників", – розповів паломник Хассан Джабарі.

  "Чесно кажучи, я не можу описати відчуття – як це, бути обраним. Я не брав участь у хаджі протягом 23 років. Але, слава Богу, мені пощастило й мене обрали одним із 60 тисяч прочан", – сказав паломник Ахмед Алвон.

  Як повідомляв 5.UA, король Саудівської Аравії приїхав до Мекки.

  Попередній матеріал
  У Сумській області невідомі напали на прикордонників та забрали у них табельну зброю
  Наступний матеріал
  Українці, які вакцинуються Moderna отримають міжнародний COVID-сертифікат
  Loading...

  Після низки терактів у Європі Франція розпочала перевірку мечетей – що з'ясовують

  Мусульмани Польщі видали календар із "російським" Кримом – посольство України надіслало МЗС Польщі ноту

  У Парижі 18-річний виходець з Москви обезголовив вчителя історії